Ellis Brooklyn Apres Woda perfumowana dla kobiet

Ellis Brooklyn Apres

Woda perfumowana dla kobiet 10 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Ellis Brooklyn Apres w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Ellis Brooklyn Apres

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

drzewny ciepły korzenny aromatyczny pudrowy świeży korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Jagody jałowca
Jagody jałowca
Kardamon
Kardamon
Szafran
Szafran

Nuty serca dusza zapachu

Whisky Bourbon
Whisky Bourbon
Drzewo gwajakowe
Drzewo gwajakowe
Zamsz
Zamsz
Labdanum
Labdanum
Pralina
Pralina
Fiołek
Fiołek

Nuty bazy fundament i trwałość

Cedr
Cedr
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Wanilia
Wanilia
Paczula
Paczula
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 192.00 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • Bangerhead
    1.Bangerhead

    Ellis Brooklyn APRÈS EdP (50 ml) (10 ml)

    19.2 zł/ml
    192.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    2.Douglas

    Ellis Brooklyn APRÈS Woda perfumowana 10 ml

    24.15 zł/ml
    241.49 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 03.07.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Ellis Brooklyn Apres.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Ellis Brooklyn Apres Woda perfumowana dla kobiet 10 ml

Najtaniej
192.00
Bangerhead
idź do sklepu