Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom
Mgiełka do ciała dla kobiet 236 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓0.5%
- 30 dni
- ↑0.5%
- 3 mies
- ↓22.8%
- 6 mies
- ↓24.2%
- 1 rok
- ↓54.7%
Śledź zmiany cen produktu Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
1 oferta dla mgiełki Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom 236 ml; ceny od 28.08 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom (mgiełka do ciała dla kobiet) kosztuje od 28,08 zł za 236 ml — najtaniej w sklepie Empik(morele-net). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 236 ml.
Jak zmieniała się cena Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom 236 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 23 sierpnia 2025.
- Najniższa cena w historii: 25,77 zł (morele, 6 stycznia 2026).
- Najwyższa cena: 61,99 zł (18 października 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,93 zł.
- Typowa cena (mediana z 426 dni): 35,11 zł.
- Obecna cena 28,08 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 15 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom 236 ml?
1 sklep
- Empik(morele-net) — 28,08 zł za 236 ml, dostawa 10,99 zł, razem 39,07 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →