Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Cuba Winner
Woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Cuba Winner spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓8.5%
- 3 mies
- ↓8.5%
- 6 mies
- ↓6.0%
- 1 rok
- ↓26.9%
Śledź zmiany cen produktu Cuba Winner w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Cuba Winner
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
14 ofert dla Cuba Winner EDT 35 ml; ceny od 13.51 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cuba Winner.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Recenzja Cuba Winner
Subiektywna ocena, charakter zapachu i wskazówki kiedy go nosić.
Duża część recenzji powstaje na bazie osobistych doświadczeń. Niektóre opierają się wyłącznie na danych produktowych oraz opiniach użytkowników publikowanych w serwisach perfumowych, na forach i w mediach społecznościowych.
Cuba Winner marki Cuba Paris to zapach, który nie ukrywa swojej strategii — stawia na dobrze znany schemat aromatyczno-akwatyczny i oferuje go w cenie kilku złotych za sto mililitrów. Otwarcie łączy nuty wodne, lawendę i bergamotkę w kompozycję, która kojarzy się ze sportową świeżością bez konkretnego adresu.
Pod tą pierwszą warstwą kryje się jednak pytanie o to, czego szuka ten, kto sięga po Cuba Winner. Jeśli celem jest sprawdzenie stylu zapachu z tej aromatyczno-akwatycznej rodziny bez angażowania dużego budżetu, ta kompozycja wypełnia lukę lepiej, niż można by oczekiwać po jej cenie.
W skrócie
| Cecha | Wartość |
|---|---|
| Marka | Cuba Paris |
| Typ | Woda toaletowa |
| Płeć | Dla mężczyzn |
| Rodzina | Aromatyczno-akwatyczny |
| Premiera | 2017 |
| Trwałość | Wymaga ponownego nałożenia w ciągu dnia |
| Projekcja | Bliska, nie unosi się daleko od skóry |
| Najlepszy sezon | Sprawdza się przez cały rok, szczególnie latem i wiosną |
Pierwsze wrażenie
Otwarcie Cuba Winner jest czyste i bezpretensjonalne. Bergamotka wyznacza linię startu, ale to lawenda i nuty wodne razem budują ten charakterystyczny, jakby lekko gazowany chłód pierwszych minut. Nie ma tu gwałtowności ani drapieżności — to zapach, który od razu sygnalizuje, że chce być przyjemny, a nie zapamiętany.
Pod spodem od początku rysuje się coś słodkawego, trudnego do precyzyjnego uchwycenia. Na niektórych skórach Cuba Winner otwiera się bardziej cytrusowo i czysto, na innych w pierwszych minutach pojawia się lekko słodki, niemal napojowy ślad — ten kontrast jest jednym z jego ciekawszych aspektów, bo skóra ma tu wiele do powiedzenia.
Rozwój na skórze
Przejście do serca następuje szybko — liść laurowy i jaśmin wchodzą, zanim otwarcie zdąży w pełni rozbłysnąć. Liść laurowy wnosi pikantną, ziołową kantę, która robi różnicę: to właśnie ten element sprawia, że Cuba Winner brzmi nieco bardziej konkretnie niż wiele analogicznych zapachów z tego segmentu cenowego.
Baza buduje się wokół ciepłej trójki: bursztyn, drzewo sandałowe i paczula. Sandałowe drewno działa tu łagodząco, paczula jest wyciszona — nie dominuje, tylko daje pewną wagę. Bursztyn nadaje całości lekko słodki, żywiczny oddech w finale. Baza siada spokojnie i linearnie, bez niespodzianek.
Tekst opisu z 2017 roku klasyfikuje Cuba Winner jako aromatyczno-akwatyczny zapach dla mężczyzn — i ta klasyfikacja pasuje: to kompozycja wyraźnie zakorzeniona w stylu sportowo-morskim, popularnym w pierwszej i drugiej dekadzie XXI wieku.
Piramida zapachowa
Nuty głowy
pierwsze wrażenieNuty serca
dusza zapachuNuty bazy
fundament i trwałośćCharakter i obecność
Cuba Winner to zapach bliski skórze — trzyma się wokół noszącego, nie wyprzedza go w pomieszczeniu. Projekcja jest skromna i wymaga dopiknięcia w trakcie dnia, szczególnie jeśli zależy na tym, żeby zapach był wyczuwalny dla otoczenia. Na skórze działa jako coś w rodzaju intymnej sygnatury, a nie wyrazistego komunikatu.
W praktyce warto nałożyć go na tętnice i klatkę piersiową, a jeśli intensywność ma utrzymać się przez wieczór — dodatkowe psikanie na ubranie wyraźnie przedłuża czas trwania. Na tkaninie radzi sobie lepiej niż bezpośrednio na skórze.
Kiedy to nosić
- Casualowy dzień na mieście, gdy szukasz czegoś lekkiego i niezobowiązującego
- Poranna rutyna na cieplejsze miesiące — jako szybki akcent przed wyjściem
- Letni wypad na zakupy lub spacer, gdy nie chcesz angażować droższego flakonu
- Pierwsza przygoda z rodziną aromatyczno-akwatyczną — do nauki, czy ten styl w ogóle jest dla ciebie
- Improwizowany wieczór — gdy coś się skończyło i potrzebujesz zastępcy na kilka godzin
Komu pasuje, a komu nie
Cuba Winner najlepiej trafi do kogoś, kto docenia bezpretensjonalność i nie oczekuje od zapachu kulturowego przesłania — tylko przyjemnego towarzysza na co dzień. To propozycja dla tych, którzy eksplorują świeże aromatyczno-akwatyczne kompozycje i chcą sprawdzić, czy ten kierunek w ogóle im odpowiada, zanim zainwestują w coś droższego z tej samej rodziny.
Najlepiej sprawdzi się jako zapach testowy lub casualowy uzupełniacz kolekcji — ktoś, kto ma już w niej coś z tej rodziny, może potraktować go jako wersję na co dzień do pracy czy spacerów, nie żałując kilku psikań więcej. Cena na tyle niska, że decyzja o zakupie bez próbki jest mało ryzykowna.
Ten zapach rozczaruje kogoś, kto szuka pełnoprawnego, długogrającego partnera na wyjście wieczorem. Trwałość bywa kapryśna — na niektórych skórach zapach trzyma się kilka godzin, na innych znika po godzinie, jakby nigdy go nie było. Syntetyczny charakter niektórych składników jest też zauważalny przy bliższym kontakcie; ktoś przyzwyczajony do kompozycji z wyższej półki może odczuć tę różnicę jako pewną płaskość. To, co w zapachu wciąga — lawendowo-akwatyczna lekkość — bywa też tym, co po czasie staje się przewidywalne.
Werdykt
Cuba Winner to uczciwa odpowiedź na pytanie, ile można dostać za minimalny budżet. Aromatyczno-akwatyczna, bezpieczna, bez ambicji bycia czymś więcej niż przyjemna — i w tej roli sprawdza się bez zarzutu. Dla kogoś stawiającego pierwsze kroki w świecie zapachów lub szukającego taniego zapasu na upalne dni jest to solidny wybór. Kto oczekuje trwałości i oryginalności, niech poszuka gdzie indziej.
Najtańsza oferta
Perfumeria.pl
Cuba Winner: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Cuba Winner (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 13,51 zł za 35 ml — najtaniej w sklepie Perfumeria.pl. Porównujemy oferty z 19 sklepów w 3 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml: 24,81 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Cuba Winner 35 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 11,37 zł (Elnino-parfum, 23 kwietnia 2025).
- Najwyższa cena: 23,37 zł (23 czerwca 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,51 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 14,63 zł.
- Obecna cena 13,51 zł obowiązuje od 10 października 2026.
- Cena zmieniła się 3 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Cuba Winner w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 35 ml | 13,51 zł Perfumeria.pl | 38,60 zł | 14 |
| 100 ml | 24,81 zł Brasty | 24,81 zł najmniej za ml | 9 |
| 100 ml EDT + 100 ml woda p/g + zawieszka | 45,90 zł Ezebra | — | 2 |
Gdzie kupić Cuba Winner 35 ml?
14 sklepów
- Perfumeria.pl — 13,51 zł za 35 ml, dostawa 8,99 zł, razem 22,50 zł.
- iZapachy — 15,04 zł za 35 ml, dostawa 10,00 zł, razem 25,04 zł.
- Superpharm — 17,19 zł za 35 ml, dostawa 8,99 zł, razem 26,18 zł.
- Pachnidelko — 16,00 zł za 35 ml, dostawa 10,99 zł, razem 26,99 zł.
- Empik(Empik) — 20,99 zł za 35 ml, dostawa 6,99 zł, razem 27,98 zł.
- Tagomago — 15,04 zł za 35 ml, dostawa 13,89 zł, razem 28,93 zł.
- Empik(stylemania) — 18,16 zł za 35 ml, dostawa 10,99 zł, razem 29,15 zł.
- Zapachnisci — 14,77 zł za 35 ml, dostawa 15,00 zł, razem 29,77 zł.
- E-glamour — 18,00 zł za 35 ml, dostawa 11,95 zł, razem 29,95 zł.
- Elnino-parfum — 18,00 zł za 35 ml, dostawa 11,95 zł, razem 29,95 zł.
- Empik(your-fragrance) — 24,32 zł za 35 ml, dostawa 10,99 zł, razem 35,31 zł.
- Notino — 30,50 zł za 35 ml, dostawa 8,90 zł, razem 39,40 zł.
- Dolce — 25,00 zł za 35 ml, dostawa 15,00 zł, razem 40,00 zł.
- Sobelia — 86,99 zł za 35 ml, dostawa 23,00 zł, razem 109,99 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →