Cuba Royal Dezodorant w sprayu dla mężczyzn

Cuba Royal

Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 200 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓20.0%
30 dni
↓37.7%
3 mies
↓10.8%
6 mies
↓50.4%
1 rok
↓13.7%

Śledź zmiany cen produktu Cuba Royal w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Cuba Royal

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

skórzany cynamonowy zielony cytrusowy świeży korzenny ciepły korzenny różany zwierzęcy kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Grejpfrut
Grejpfrut
Mięta
Mięta
Krwista mandarynka
Krwista mandarynka

Nuty serca dusza zapachu

Nuty przyprawowe
Nuty przyprawowe
Róża
Róża
Cynamon
Cynamon

Nuty bazy fundament i trwałość

Skóra
Skóra
Twój wybór

Najlepsze oferty

5 ofert dla dezodorantu Cuba Royal 200 ml; ceny od 8.72 zł.

  • 1.Notino

    Cuba Royal dezodorant w sprayu dla mężczyzn 200 ml

    0.04 zł/ml 8.72 zł
    z dostawą: 17.62 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Makeup

    Cuba Royal 200 ml

    0.06 zł/ml 12.30 zł
    z dostawą: 24.20 zł
    Idź do sklepu
  • 3.E-glamour

    Cuba Royal spray do ciała 200 ml M

    0.07 zł/ml 14.65 zł
    z dostawą: 26.60 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Elnino-parfum

    Cuba Royal Dezodorant dla mężczyzn 200 ml

    0.07 zł/ml 15.00 zł
    z dostawą: 26.95 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Empik(your-fragrance)

    Cuba, Royal, dezodorant, 200 ml

    0.09 zł/ml 17.47 zł
    z dostawą: 28.46 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cuba Royal.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Cuba Royal: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Cuba Royal (dezodorant w sprayu dla mężczyzn) kosztuje od 8,72 zł za 200 ml — najtaniej w sklepie Notino. Porównujemy oferty z 5 sklepów w pojemności 200 ml.

Jak zmieniała się cena Cuba Royal 200 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 8,00 zł (Notino, 30 maja 2026).
  • Najwyższa cena: 17,57 zł (23 kwietnia 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,72 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 10,20 zł.
  • Obecna cena 8,72 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 21 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Cuba Royal 200 ml?

5 sklepów
  • Notino — 8,72 zł za 200 ml, dostawa 8,90 zł, razem 17,62 zł.
  • Makeup — 12,30 zł za 200 ml, dostawa 11,90 zł, razem 24,20 zł.
  • E-glamour — 14,65 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 26,60 zł.
  • Elnino-parfum — 15,00 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 26,95 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 17,47 zł za 200 ml, dostawa 10,99 zł, razem 28,46 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Cuba Royal Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 200 ml