Cuba Brazil Woda toaletowa dla mężczyzn

Cuba Brazil

Woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Cuba Brazil w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Cuba Brazil

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny cytrusowy lawendowy świeży korzenny drzewny ziołowy zielony waniliowy słodki

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Pomarańcza
Pomarańcza
Nuty zielone
Nuty zielone
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Bazylia
Bazylia
Lawenda
Lawenda
Szałwia
Szałwia

Nuty bazy fundament i trwałość

Fasolka tonka
Fasolka tonka
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Wetyweria
Wetyweria
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 8.95 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • Elnino-parfum
    1.Elnino-parfum

    Cuba Brazil Woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml

    1.79 zł/ml
    8.95 z dostawą: 20.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    2.E-glamour

    Cuba Brazil Woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml

    1.84 zł/ml
    9.21 z dostawą: 21.16 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 15.09.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cuba Brazil.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Cuba Brazil Woda toaletowa dla mężczyzn 5 ml

Najtaniej
8.95
Elnino-parfum
idź do sklepu