Clinique Aromatics Elixir Woda toaletowa dla kobiet

Clinique Aromatics Elixir

Woda toaletowa dla kobiet 45 ml tester

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Clinique Aromatics Elixir w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Clinique Aromatics Elixir

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny drzewny kwiatowy ciepły korzenny mszany ziołowy ziemisty świeży korzenny paczulowy balsamiczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Rumianek
Rumianek
Aldehydy
Aldehydy
Szałwia muszkatołowa
Szałwia muszkatołowa
Kolendra
Kolendra
Geranium
Geranium
Werbena cytrynowa
Werbena cytrynowa
Drzewo różane
Drzewo różane
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Goździk (kwiat)
Goździk (kwiat)
Róża
Róża
Ylang-ylang
Ylang-ylang
Korzeń irysa
Korzeń irysa
Jaśmin
Jaśmin
Tuberoza
Tuberoza
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy

Nuty bazy fundament i trwałość

Mech dębowy
Mech dębowy
Paczula
Paczula
Kadzidło
Kadzidło
Wetyweria
Wetyweria
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 143.90 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

  • 1.Elnino-parfum

    Clinique Aromatics Elixir Woda toaletowa dla kobiet 45 ml tester

    3.2 zł/ml 143.90
    z dostawą: 155.85 zł
    Idź do sklepu
  • 2.E-glamour

    Clinique Aromatics Elixir Woda toaletowa dla kobiet 45 ml tester

    3.21 zł/ml 144.60
    z dostawą: 156.55 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 30.07.2025.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Clinique Aromatics Elixir.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Najtaniej
143.90
Elnino-parfum
idź do sklepu

Historia cen
Clinique Aromatics Elixir Woda toaletowa dla kobiet 45 ml tester