Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance
Woda toaletowa unisex 10 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
Śledź zmiany cen produktu Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Najlepsze oferty
1 oferta dla Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance EDT 10 ml; ceny od 99.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance (woda toaletowa unisex) kosztuje od 99,00 zł za 10 ml — najtaniej w sklepie MojeZapachy. Porównujemy oferty z 3 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml: 299,00 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance 10 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 15 października 2026.
- Najniższa cena w historii: 99,00 zł (MojeZapachy, 22 października 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 8 dni): 99,00 zł.
- Obecna cena 99,00 zł obowiązuje od 15 października 2026.
- Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance w poszczególnych pojemnościach?
4 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 10 ml | 99,00 zł MojeZapachy | 990,00 zł | 1 |
| 100 ml | 299,00 zł MojeZapachy | 299,00 zł najmniej za ml | 3 |
| 100 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
| 200 ml refill | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Cartier Rivieres De Cartier Luxuriance 10 ml?
1 sklep
- MojeZapachy — 99,00 zł za 10 ml, dostawa 12,00 zł, razem 111,00 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →