Caron Royal Bain De Caron Woda toaletowa dla mężczyzn

Caron Royal Bain De Caron

Woda toaletowa dla mężczyzn 250 ml

Wyżej niż zwykle
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↑16.4%
30 dni
↑16.4%
3 mies
↑19.0%
6 mies
↓20.0%
1 rok
↓20.0%

Śledź zmiany cen produktu Caron Royal Bain De Caron w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Caron Royal Bain De Caron

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Profil zapachuCaron Royal Bain De Caron

fragrank.pl

Główne akordy

bursztynowy pudrowy balsamiczny drzewny ciepły korzenny waniliowy słodki różany kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bez
Bez
Róża
Róża

Nuty serca dusza zapachu

Opoponaks
Opoponaks
Benzoes
Benzoes
Kadzidło
Kadzidło

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Bursztyn
Bursztyn
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Piżmo
Piżmo
Cedr
Cedr
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

5 ofert dla Caron Royal Bain De Caron EDT 250 ml; ceny od 224.77 zł.

  • 1.Empik(your-fragrance)

    Caron Royal, Bain de Caron, woda toaletowa, 250 ml

    0.9 zł/ml 224.77 zł
    z dostawą: 235.76 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Brasty

    Caron Royal Bain de Caron woda toaletowa unisex 250 ml

    0.97 zł/ml 241.47 zł
    z dostawą: 253.47 zł
    Idź do sklepu
  • 3.E-glamour

    Caron Royal Bain de Caron Woda toaletowa 250 ml

    0.97 zł/ml 243.71 zł
    z dostawą: 255.66 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Elnino-parfum

    Caron Royal Bain de Caron Woda toaletowa 250 ml

    1.0 zł/ml 250.50 zł
    z dostawą: 262.45 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Sobelia

    Royal Bain - Caron Eau de toilette 250 ml

    1.16 zł/ml 290.99 zł
    z dostawą: 313.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Caron Royal Bain De Caron.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Caron Royal Bain De Caron: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 25 października 2026. Caron Royal Bain De Caron (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 209,00 zł za 125 ml — najtaniej w sklepie Allegro(perfumymegami). Porównujemy oferty z 6 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 250 ml: 89,91 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Caron Royal Bain De Caron 250 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 161,99 zł (Brasty, 30 czerwca 2026).
  • Najwyższa cena: 285,99 zł (20 sierpnia 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 193,18 zł.
  • Typowa cena (mediana z 623 dni): 264,99 zł.
  • Obecna cena 224,77 zł obowiązuje od 23 października 2026.
  • Cena zmieniła się 8 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Caron Royal Bain De Caron w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
125 ml 209,00 zł Allegro(perfumymegami) 167,20 zł 2
250 ml 224,77 zł Empik(your-fragrance) 89,91 zł najmniej za ml 5

Gdzie kupić Caron Royal Bain De Caron 250 ml?

5 sklepów
  • Empik(your-fragrance) — 224,77 zł za 250 ml, dostawa 10,99 zł, razem 235,76 zł.
  • Brasty — 241,47 zł za 250 ml, dostawa 12,00 zł, razem 253,47 zł.
  • E-glamour — 243,71 zł za 250 ml, dostawa 11,95 zł, razem 255,66 zł.
  • Elnino-parfum — 250,50 zł za 250 ml, dostawa 11,95 zł, razem 262,45 zł.
  • Sobelia — 290,99 zł za 250 ml, dostawa 23,00 zł, razem 313,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Caron Royal Bain De Caron Woda toaletowa dla mężczyzn 250 ml