Carolina Herrera Ch Sport Woda toaletowa dla mężczyzn

Carolina Herrera Ch Sport

Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓0.4%
30 dni
↑0.4%
3 mies
↑0.4%
6 mies
↑2.9%
1 rok
↑243.2%

Śledź zmiany cen produktu Carolina Herrera Ch Sport w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Carolina Herrera Ch Sport

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny morski świeży korzenny drzewny cytrusowy ziołowy ziemisty

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Grejpfrut
Grejpfrut
Bergamotka
Bergamotka
Szałwia
Szałwia

Nuty serca dusza zapachu

Jałowiec
Jałowiec
Nuty morskie
Nuty morskie
Pieprz syczuański
Pieprz syczuański

Nuty bazy fundament i trwałość

Wetyweria
Wetyweria
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Mech dębowy
Mech dębowy
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

3 oferty dla Carolina Herrera Ch Sport EDT 50 ml; ceny od 72.25 zł.

  • 1.Elnino-parfum

    Carolina Herrera CH Sport Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml

    1.45 zł/ml 72.25 zł
    z dostawą: 84.20 zł
    Idź do sklepu
  • 2.E-glamour

    Carolina Herrera CH Sport Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml

    1.51 zł/ml 75.60 zł
    z dostawą: 87.55 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Sobelia

    CH Men Sport - Carolina Herrera Eau De Toilette Spray 50 ML

    4.96 zł/ml 247.99 zł
    z dostawą: 270.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Carolina Herrera Ch Sport.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Carolina Herrera Ch Sport: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Carolina Herrera Ch Sport (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 172,88 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 14 sklepów w 3 pojemnościach.

Jak zmieniała się cena Carolina Herrera Ch Sport 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 72,25 zł (Elnino-parfum, 9 listopada 2025).
  • Najwyższa cena: 249,99 zł (12 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 246,99 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 241,99 zł.
  • Obecna cena 247,99 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 5 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Carolina Herrera Ch Sport w poszczególnych pojemnościach?

4 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
50 ml 247,99 zł Sobelia 495,98 zł 1
100 ml 172,88 zł Brasty 172,88 zł najmniej za ml 14
100 ml EDT + 100 ml balsam p/g 319,81 zł Allegro(Perfumiki_pl) — 2
100 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Carolina Herrera Ch Sport 50 ml?

1 sklep
  • Sobelia — 247,99 zł za 50 ml, dostawa 23,00 zł, razem 270,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Carolina Herrera Ch Sport Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml