Calvin Klein Ck Nude Vanilla Mgiełka do ciała unisex

Calvin Klein Ck Nude Vanilla

Mgiełka do ciała unisex 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
↓2.5%
7 dni
↑22.4%
30 dni
↑2.7%
3 mies
↓12.4%
6 mies
↓43.3%

Śledź zmiany cen produktu Calvin Klein Ck Nude Vanilla w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

6 ofert dla mgiełki Calvin Klein Ck Nude Vanilla 100 ml; ceny od 61.20 zł.

  • 1.Notino

    Calvin Klein CK Nude Vanilla perfumowany spray do ciała i włosów 100 ml

    0.61 zł/ml 61.20 zł
    z dostawą: 70.10 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Brasty

    Calvin Klein Nude Vanilla spray do ciała unisex 100 ml

    0.67 zł/ml 66.91 zł
    z dostawą: 78.91 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Perfumeria.pl

    Calvin Klein CK Nude Vanilla mgiełka do ciała i włosów 100 ml

    0.75 zł/ml 75.00 zł
    z dostawą: 83.99 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Makeup

    Calvin Klein Nude Vanilia 100 ml

    0.8 zł/ml 79.90 zł
    z dostawą: 91.80 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Lyko

    Calvin Klein Nude Vanilla Hair & Body Mist 100 ml

    0.87 zł/ml 87.20 zł
    z dostawą: 97.19 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Hebe

    Calvin Klein NUDE VANILLA mgiełka do ciała i włosów, 100 ml

    1.1 zł/ml 109.99 zł
    z dostawą: 119.98 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Calvin Klein Ck Nude Vanilla.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Calvin Klein Ck Nude Vanilla: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 23 października 2026. Calvin Klein Ck Nude Vanilla (mgiełka do ciała unisex) kosztuje od 61,20 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Notino. Porównujemy oferty z 16 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 236 ml: 36,10 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Calvin Klein Ck Nude Vanilla 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 13 kwietnia 2026.

  • Najniższa cena w historii: 49,99 zł (Hebe, 16 października 2026).
  • Najwyższa cena: 108,95 zł (14 kwietnia 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł.
  • Typowa cena (mediana z 194 dni): 69,99 zł.
  • Obecna cena 61,20 zł obowiązuje od 23 października 2026.
  • Cena zmieniła się 26 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Calvin Klein Ck Nude Vanilla w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
100 ml 61,20 zł Notino 61,20 zł 6
236 ml 85,20 zł Notino 36,10 zł najmniej za ml 16

Gdzie kupić Calvin Klein Ck Nude Vanilla 100 ml?

6 sklepów
  • Notino — 61,20 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 70,10 zł.
  • Brasty — 66,91 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 78,91 zł.
  • Perfumeria.pl — 75,00 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 83,99 zł.
  • Makeup — 79,90 zł za 100 ml, dostawa 11,90 zł, razem 91,80 zł.
  • Lyko — 87,20 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 97,19 zł.
  • Hebe — 109,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 119,98 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Calvin Klein Ck Nude Vanilla Mgiełka do ciała unisex 100 ml