Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Cacharel Yes I Am Delicious
Woda perfumowana dla kobiet 75 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Cacharel Yes I Am Delicious spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓0.3%
- 30 dni
- ↑2.5%
- 3 mies
- ↑3.2%
- 6 mies
- ↑6.4%
- 1 rok
- ↑6.5%
Śledź zmiany cen produktu Cacharel Yes I Am Delicious w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Cacharel Yes I Am Delicious
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
5 ofert dla Cacharel Yes I Am Delicious EDP 75 ml; ceny od 138.98 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 21.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cacharel Yes I Am Delicious.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Cacharel Yes I Am Delicious: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 21 października 2026. Cacharel Yes I Am Delicious (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 119,99 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Superpharm. Porównujemy oferty z 4 sklepów w 3 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 75 ml: 185,31 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Cacharel Yes I Am Delicious 75 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 124,17 zł (Brasty, 12 lutego 2026).
- Najwyższa cena: 326,60 zł (12 lipca 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 135,53 zł.
- Typowa cena (mediana z 619 dni): 143,07 zł.
- Obecna cena 138,98 zł obowiązuje od 17 października 2026.
- Cena zmieniła się 40 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Cacharel Yes I Am Delicious w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
Gdzie kupić Cacharel Yes I Am Delicious 75 ml?
3 sklepy
- Brasty — 138,98 zł za 75 ml, dostawa 12,00 zł, razem 150,98 zł.
- Empik(your-fragrance) — 188,09 zł za 75 ml, dostawa 10,99 zł, razem 199,08 zł.
- Sabina — 294,14 zł za 75 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →