Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Bvlgari Le Gemme Tygar
Woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Bvlgari Le Gemme Tygar spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- 0%
- 3 mies
- 0%
- 6 mies
- 0%
- 1 rok
- 0%
Śledź zmiany cen produktu Bvlgari Le Gemme Tygar w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Bvlgari Le Gemme Tygar
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Najlepsze oferty
2 oferty dla Bvlgari Le Gemme Tygar EDP 60 ml; ceny od 1255.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Bvlgari Le Gemme Tygar.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Bvlgari Le Gemme Tygar: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Bvlgari Le Gemme Tygar (woda perfumowana dla mężczyzn) kosztuje od 1 255,00 zł za 60 ml — najtaniej w sklepie Breuninger. Porównujemy oferty z 4 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 125 ml: 1 408,00 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Bvlgari Le Gemme Tygar 60 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 30 lipca 2025.
- Najniższa cena w historii: 1 253,36 zł (Brasty, 20 kwietnia 2026).
- Najwyższa cena: 1 435,00 zł (1 sierpnia 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 255,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 450 dni): 1 255,00 zł.
- Obecna cena 1 255,00 zł obowiązuje od 21 kwietnia 2026.
- Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Bvlgari Le Gemme Tygar w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 60 ml | 1 255,00 zł Breuninger | 2 091,67 zł | 2 |
| 125 ml | 1 760,00 zł Elnino-parfum | 1 408,00 zł najmniej za ml | 3 |
| 100 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Bvlgari Le Gemme Tygar 60 ml?
2 sklepy
- Breuninger — 1 255,00 zł za 60 ml, z darmową dostawą.
- Empik(morele-net) — 1 739,98 zł za 60 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →