Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Burberry Goddess
Żel pod prysznic dla kobiet 200 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Burberry Goddess spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓3.0%
- 30 dni
- ↓7.9%
- 3 mies
- ↓5.3%
- 6 mies
- ↓16.6%
- 1 rok
- ↓2.2%
Śledź zmiany cen produktu Burberry Goddess w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Burberry Goddess
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Najlepsze oferty
6 ofert dla żelu Burberry Goddess 200 ml; ceny od 119.26 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Burberry Goddess.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Burberry Goddess: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Burberry Goddess (żel pod prysznic dla kobiet) kosztuje od 119,26 zł za 200 ml — najtaniej w sklepie E-glamour. Porównujemy oferty z 6 sklepów w pojemności 200 ml.
Jak zmieniała się cena Burberry Goddess 200 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 30 lipca 2025.
- Najniższa cena w historii: 119,08 zł (E-glamour, 20 października 2026).
- Najwyższa cena: 204,18 zł (10 stycznia 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,08 zł.
- Typowa cena (mediana z 450 dni): 136,02 zł.
- Obecna cena 119,26 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 48 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Burberry Goddess 200 ml?
6 sklepów
- E-glamour — 119,26 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 131,21 zł.
- Elnino-parfum — 122,50 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 134,45 zł.
- Perfumeria.pl — 128,00 zł za 200 ml, dostawa 8,99 zł, razem 136,99 zł.
- Pachnidelko — 144,00 zł za 200 ml, dostawa 10,99 zł, razem 154,99 zł.
- Brasty — 147,80 zł za 200 ml, dostawa 12,00 zł, razem 159,80 zł.
- Douglas — 250,00 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →