Britney Spears Jungle Fantasy Woda toaletowa dla kobiet

Britney Spears Jungle Fantasy

Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
↓0.3%
7 dni
↑0.2%
30 dni
↑4.8%
3 mies
↑15.3%
6 mies
↑8.9%
1 rok
↑2.5%

Śledź zmiany cen produktu Britney Spears Jungle Fantasy w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Britney Spears Jungle Fantasy

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

wodny ozonowy cytrusowy słodki kwiatowy zielony

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Arbuz
Arbuz
Yuzu
Yuzu
Liść fiołka
Liść fiołka

Nuty serca dusza zapachu

Lilia wodna
Lilia wodna
Gardenia
Gardenia
Kwiat Gustavii
Kwiat Gustavii

Nuty bazy fundament i trwałość

Babeczka
Babeczka
Fasolka tonka
Fasolka tonka
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

23 oferty dla Britney Spears Jungle Fantasy EDT 100 ml; ceny od 68.62 zł.

  • 1.E-glamour

    Britney Spears Jungle Fantasy Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

    0.69 zł/ml 68.62 zł
    z dostawą: 80.57 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Elnino-parfum

    Britney Spears Jungle Fantasy Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

    0.7 zł/ml 70.50 zł
    z dostawą: 82.45 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Perfumeria.pl

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa spray 100 ml

    0.71 zł/ml 71.00 zł
    z dostawą: 79.99 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Tagomago

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa spray 100 ml

    0.72 zł/ml 72.00 zł
    z dostawą: 85.89 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Superpharm

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa spray, 100ml

    0.73 zł/ml 73.49 zł
    z dostawą: 82.48 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Zapachnisci

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa 100ml - Zapachniści

    0.76 zł/ml 76.39 zł
    z dostawą: 91.39 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Pachnidelko

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa spray 100ml

    0.79 zł/ml 79.00 zł
    z dostawą: 89.99 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Allegro(tagomago)

    BRITNEY SPEARS Jungle Fantasy EDT Woda toaletowa Perfumy Damskie 100ml

    0.79 zł/ml 79.32 zł
    Najtaniej z dostawą ze Smartem −1.25 zł vs E-glamour
    Idź do sklepu
  • 9.Smyk

    Britney Spears, Jungle Fantasy, woda toaletowa, spray, 100 ml

    0.8 zł/ml 79.99 zł
    z dostawą: 85.98 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Empik(Empik)

    Britney Spears, Jungle Fantasy, Woda Toaletowa Spray, 100ml

    0.8 zł/ml 79.99 zł
    z dostawą: 86.98 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Makeup

    Britney Spears Jungle Fantasy 100 ml

    0.82 zł/ml 81.61 zł
    z dostawą: 93.51 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Dolce

    Britney Spears Jungle Fantasy Woda toaletowa spray 100ml

    0.82 zł/ml 82.00 zł
    z dostawą: 97.00 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Allegro(Allegro)

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa spray 100ml

    0.82 zł/ml 82.23 zł
    z dostawą: 92.22 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Empik(tagomago)

    Britney Spears, Jungle Fantasy, Woda Toaletowa Spray, 100ml

    0.84 zł/ml 83.99 zł
    z dostawą: 94.98 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Allegro(pachnij_pl)

    BRITNEY SPEARS JUNGLE FANTASY EDT 100ml SPRAY

    0.85 zł/ml 84.70 zł
    z dostawą: 95.19 zł
    Idź do sklepu
  • 16.Allegro(Lemur_24)

    BRITNEY SPEARS JUNGLE FANTASY EDT 100ml SPRAY

    0.86 zł/ml 85.58 zł
    z dostawą: 96.07 zł
    Idź do sklepu
  • 17.Allegro(pachnidelko-pl)

    Britney Spears Jungle Fantasy edt 100ml

    0.88 zł/ml 87.89 zł
    z dostawą: 98.38 zł
    Idź do sklepu
  • 18.Empik(pachnidelko)

    Britney Spears, Jungle Fantasy, Woda Toaletowa Spray, 100ml

    0.96 zł/ml 95.98 zł
    z dostawą: 106.97 zł
    Idź do sklepu
  • 19.Empik(your-fragrance)

    Britney Spears, Jungle Fantasy, Woda Toaletowa Spray, 100ml

    0.98 zł/ml 98.00 zł
    z dostawą: 108.99 zł
    Idź do sklepu
  • 20.Allegro(Perfumeria-pl)

    BRITNEY SPEARS Jungle Fantasy Woda toaletowa dla kobiet Perfumy EDT 100ml

    1.03 zł/ml 103.12 zł
    z dostawą: 113.11 zł
    Idź do sklepu
  • 21.Empik(morele-net)

    Britney Spears, Jungle Fantasy, Woda Toaletowa Spray, 100ml

    1.19 zł/ml 118.88 zł
    z dostawą: 129.87 zł
    Idź do sklepu
  • 22.Hebe

    Britney Spears Jungle Fantasy woda toaletowa damska, 100 ml

    1.38 zł/ml 137.76 zł
    z dostawą: 147.75 zł
    Idź do sklepu
  • 23.Sobelia

    Jungle Fantasy - Britney Spears Eau De Toilette Spray 100 ml

    1.7 zł/ml 169.99 zł
    z dostawą: 192.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Britney Spears Jungle Fantasy.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Britney Spears Jungle Fantasy: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Britney Spears Jungle Fantasy (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 50,50 zł za 100 ml tester — najtaniej w sklepie E-glamour. Porównujemy oferty z 25 sklepów w 3 pojemnościach.

Jak zmieniała się cena Britney Spears Jungle Fantasy 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 55,55 zł (Allegro(Perfumeria-pl), 2 marca 2026).
  • Najwyższa cena: 87,28 zł (2 września 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 64,50 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 66,00 zł.
  • Obecna cena 68,62 zł obowiązuje od 22 października 2026.
  • Cena zmieniła się 33 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Britney Spears Jungle Fantasy w poszczególnych pojemnościach?

3 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
30 ml 63,68 zł Empik(your-fragrance) 212,27 zł 3
100 ml 68,62 zł E-glamour 68,62 zł 23
100 ml tester 50,50 zł E-glamour 50,50 zł najmniej za ml 2

Gdzie kupić Britney Spears Jungle Fantasy 100 ml?

23 sklepy
  • Perfumeria.pl — 71,00 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 79,99 zł.
  • E-glamour — 68,62 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 80,57 zł.
  • Elnino-parfum — 70,50 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 82,45 zł.
  • Superpharm — 73,49 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 82,48 zł.
  • Tagomago — 72,00 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 85,89 zł.
  • Smyk — 79,99 zł za 100 ml, dostawa 5,99 zł, razem 85,98 zł.
  • Empik(Empik) — 79,99 zł za 100 ml, dostawa 6,99 zł, razem 86,98 zł.
  • Allegro(tagomago) — 79,32 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 89,31 zł.
  • Pachnidelko — 79,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 89,99 zł.
  • Zapachnisci — 76,39 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 91,39 zł.
  • Allegro(Allegro) — 82,23 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 92,22 zł.
  • Makeup — 81,61 zł za 100 ml, dostawa 11,90 zł, razem 93,51 zł.
  • Empik(tagomago) — 83,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 94,98 zł.
  • Allegro(pachnij_pl) — 84,70 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 95,19 zł.
  • Allegro(Lemur_24) — 85,58 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 96,07 zł.
  • Dolce — 82,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 97,00 zł.
  • Allegro(pachnidelko-pl) — 87,89 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 98,38 zł.
  • Empik(pachnidelko) — 95,98 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 106,97 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 98,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 108,99 zł.
  • Allegro(Perfumeria-pl) — 103,12 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 113,11 zł.
  • Empik(morele-net) — 118,88 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 129,87 zł.
  • Hebe — 137,76 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 147,75 zł.
  • Sobelia — 169,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 192,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Britney Spears Jungle Fantasy Woda toaletowa dla kobiet 100 ml