Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Benetton United Dreams For Him Forever Green
Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Benetton United Dreams For Him Forever Green spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓7.1%
- 3 mies
- ↑60.2%
- 6 mies
- ↓7.1%
- 1 rok
- ↓25.2%
Śledź zmiany cen produktu Benetton United Dreams For Him Forever Green w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Benetton United Dreams For Him Forever Green
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
5 ofert dla Benetton United Dreams For Him Forever Green EDT 100 ml; ceny od 78.50 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Benetton United Dreams For Him Forever Green.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Benetton United Dreams For Him Forever Green: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Benetton United Dreams For Him Forever Green (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 78,50 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 5 sklepów w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Benetton United Dreams For Him Forever Green 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 44,99 zł (Allegro(ZapachWschodu), 18 września 2026).
- Najwyższa cena: 111,00 zł (17 lutego 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 78,50 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 88,72 zł.
- Obecna cena 78,50 zł obowiązuje od 1 października 2026.
- Cena zmieniła się 6 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Benetton United Dreams For Him Forever Green 100 ml?
5 sklepów
- Brasty — 78,50 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 90,50 zł.
- MojeZapachy — 79,00 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 91,00 zł.
- Empik(mojezapachy) — 84,53 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 95,52 zł.
- Empik(your-fragrance) — 90,69 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 101,68 zł.
- Notino — 117,70 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 126,60 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →