Baxter of California Canyon Incense Woda perfumowana unisex

Baxter of California Canyon Incense

Woda perfumowana unisex 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Baxter of California Canyon Incense w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Baxter of California Canyon Incense

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

świeży korzenny drzewny bursztynowy owocowy cytrusowy aromatyczny waniliowy pudrowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Jabłko
Jabłko
Gałka muszkatołowa
Gałka muszkatołowa
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Fasolka tonka
Fasolka tonka
Bursztyn
Bursztyn
Kamień
Kamień

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo gwajakowe
Drzewo gwajakowe
Czerwony cedr
Czerwony cedr
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Baxter of California Canyon Incense EDP 100 ml; ceny od 419.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Makeup
    1.Makeup

    Baxter of California Canyon Incense 100 ml

    4.19 zł/ml
    419.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Baxter of California Canyon Incense.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Baxter of California Canyon Incense Woda perfumowana unisex 100 ml

Najtaniej
419.00
Makeup
idź do sklepu