Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Al Haramain Amber Oud White Edition
Woda perfumowana unisex 200 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Al Haramain Amber Oud White Edition spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓7.6%
- 30 dni
- ↑9.2%
- 3 mies
- ↓4.8%
- 6 mies
- ↑0.2%
- 1 rok
- ↓17.6%
Śledź zmiany cen produktu Al Haramain Amber Oud White Edition w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Al Haramain Amber Oud White Edition
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Najlepsze oferty
27 ofert dla Al Haramain Amber Oud White Edition EDP 200 ml; ceny od 238.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Al Haramain Amber Oud White Edition.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Al Haramain Amber Oud White Edition: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Al Haramain Amber Oud White Edition (woda perfumowana unisex) kosztuje od 137,71 zł za 60 ml — najtaniej w sklepie Allegro(Perfumeria-pl). Porównujemy oferty z 41 sklepów w 4 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 200 ml: 119,00 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Al Haramain Amber Oud White Edition 200 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 218,00 zł (Makeup, 24 września 2026).
- Najwyższa cena: 308,74 zł (23 maja 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 218,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 278,34 zł.
- Obecna cena 238,00 zł obowiązuje od 17 października 2026.
- Cena zmieniła się 21 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Al Haramain Amber Oud White Edition w poszczególnych pojemnościach?
4 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 60 ml | 137,71 zł Allegro(Perfumeria-pl) | 229,52 zł | 37 |
| 100 ml | 165,00 zł Makeup | 165,00 zł | 20 |
| 100 ml tester | 150,58 zł E-glamour | 150,58 zł | 5 |
| 200 ml | 238,00 zł Makeup | 119,00 zł najmniej za ml | 27 |
Gdzie kupić Al Haramain Amber Oud White Edition 200 ml?
27 sklepów
- Makeup — 238,00 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Smyk — 259,00 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Perfumeria.pl — 257,48 zł za 200 ml, dostawa 8,99 zł, razem 266,47 zł.
- Empik(Empik) — 269,99 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Tagomago — 257,48 zł za 200 ml, dostawa 13,89 zł, razem 271,37 zł.
- iZapachy — 262,05 zł za 200 ml, dostawa 10,00 zł, razem 272,05 zł.
- Zapachnisci — 257,49 zł za 200 ml, dostawa 15,00 zł, razem 272,49 zł.
- Empik(morele-net) — 277,69 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(pachnij_pl) — 269,28 zł za 200 ml, dostawa 10,49 zł, razem 279,77 zł.
- Allegro(Lemur_24) — 272,07 zł za 200 ml, dostawa 10,49 zł, razem 282,56 zł.
- Fragisse — 273,00 zł za 200 ml, dostawa 11,00 zł, razem 284,00 zł.
- Allegro(eoutletkosmetyki) — 289,00 zł za 200 ml, dostawa 9,99 zł, razem 298,99 zł.
- Hebe — 299,34 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- E-glamour — 294,90 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 306,85 zł.
- Allegro(Perfumeria-pl) — 297,59 zł za 200 ml, dostawa 9,99 zł, razem 307,58 zł.
- Allegro(tagomago) — 299,96 zł za 200 ml, dostawa 9,99 zł, razem 309,95 zł.
- Allegro(sklep2find) — 311,00 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Empik(your-fragrance) — 311,17 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Brasty — 300,89 zł za 200 ml, dostawa 12,00 zł, razem 312,89 zł.
- Allegro(aleperfumeria_pl) — 313,03 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Elnino-parfum — 303,00 zł za 200 ml, dostawa 11,95 zł, razem 314,95 zł.
- Empik(perfumeria-2find) — 316,00 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Empik(fragrant) — 329,50 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Modivo(tagomago) — 334,39 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Empik(tagomago) — 338,99 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
- Superpharm — 347,99 zł za 200 ml, dostawa 8,99 zł, razem 356,98 zł.
- Douglas — 455,99 zł za 200 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →