Al Absar Hasaa Woda perfumowana dla kobiet

Al Absar Hasaa

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Al Absar Hasaa w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Al Absar Hasaa

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty wiśniowy słodki cytrusowy kawowy waniliowy ciepły korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Wiśnia
Wiśnia
Mandarynka
Mandarynka

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin
Jaśmin
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Białe kwiaty
Białe kwiaty
Zielona herbata
Zielona herbata

Nuty bazy fundament i trwałość

Kawa
Kawa
Wanilia
Wanilia
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Zima/Jesień/Wiosna

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Al Absar Hasaa EDP 100 ml; ceny od 139.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Orientarte
    1.Orientarte

    Al Absar Hasaa 100 ml

    1.4 zł/ml
    139.99 z dostawą: 144.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Al Absar Hasaa.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Al Absar Hasaa Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
139.99
Orientarte
idź do sklepu