Ajmal Neon Red Woda perfumowana unisex

Ajmal Neon Red

Woda perfumowana unisex 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Ajmal Neon Red w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Ajmal Neon Red

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ciepły korzenny kawowy cytrusowy drzewny tytoniowy słodki świeży korzenny aromatyczny kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Czerwona pomarańcza
Czerwona pomarańcza
Szałwia
Szałwia

Nuty serca dusza zapachu

Goździk (kwiat)
Goździk (kwiat)
Przyprawy
Przyprawy
Tytoń
Tytoń

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo tekowe
Drzewo tekowe
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Kawa
Kawa
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato/Jesień

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

3 oferty dla Ajmal Neon Red EDP 100 ml; ceny od 54.42 zł.

Pokaż niedostępne
  • Makeup
    1.Makeup

    Ajmal Neon Red 100 ml

    0.54 zł/ml
    54.42 z dostawą: 66.32 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumy.pl
    2.Perfumy.pl

    Ajmal Neon Red woda perfumowana 100 ml

    0.63 zł/ml
    63.00 z dostawą: 69.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Brasty
    3.Brasty

    Ajmal Neon Red woda perfumowana unisex 100 ml

    0.63 zł/ml
    63.15 z dostawą: 75.15 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Ajmal Neon Red.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Ajmal Neon Red Woda perfumowana unisex 100 ml

Najtaniej
54.42
Makeup
idź do sklepu