Adopt Verveine Fizz Woda perfumowana dla kobiet

Adopt Verveine Fizz

Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
0%
6 mies
0%

Śledź zmiany cen produktu Adopt Verveine Fizz w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Adopt Verveine Fizz

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

cytrusowy aromatyczny drzewny ziemisty świeży

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Werbena cytrynowa
Werbena cytrynowa

Nuty bazy fundament i trwałość

Wetyweria
Wetyweria
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Lato

Najlepsze oferty

1 oferta dla Adopt Verveine Fizz EDP 30 ml; ceny od 47.99 zł.

  • 1.Rossmann

    Adopt' Verveine Fizz woda perfumowana dla kobiet

    1.6 zł/ml 47.99 zł
    z dostawą: 57.98 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Adopt Verveine Fizz.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Adopt Verveine Fizz: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Adopt Verveine Fizz (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 47,99 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Rossmann. Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 30 ml.

Jak zmieniała się cena Adopt Verveine Fizz 30 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 27 października 2025.

  • Najniższa cena w historii: 26,99 zł (Rossmann, 25 marca 2026).
  • Najwyższa cena: 47,99 zł (23 lutego 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,99 zł.
  • Typowa cena (mediana z 361 dni): 47,99 zł.
  • Obecna cena 47,99 zł obowiązuje od 22 lipca 2026.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Adopt Verveine Fizz 30 ml?

1 sklep
  • Rossmann — 47,99 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 57,98 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Adopt Verveine Fizz Woda perfumowana dla kobiet 30 ml