Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
4711 Original
Dezodorant w sprayu unisex 150 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy 4711 Original spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓4.5%
- 30 dni
- ↑43.3%
- 3 mies
- ↑45.3%
- 6 mies
- ↑60.1%
- 1 rok
- ↑41.4%
Śledź zmiany cen produktu 4711 Original w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa 4711 Original
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
4 oferty dla dezodorantu 4711 Original 150 ml; ceny od 28.33 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o 4711 Original.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
4711 Original: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. 4711 Original (dezodorant w sprayu unisex) kosztuje od 19,00 zł za 75 ml — najtaniej w sklepie Pachnidelko. Porównujemy oferty z 8 sklepów w 3 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 150 ml: 18,89 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena 4711 Original 150 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 28 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 16,32 zł (Notino, 30 marca 2026).
- Najwyższa cena: 41,42 zł (27 września 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,77 zł.
- Typowa cena (mediana z 600 dni): 19,50 zł.
- Obecna cena 28,33 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 26 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje 4711 Original w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
Gdzie kupić 4711 Original 150 ml?
4 sklepy
- E-glamour — 28,33 zł za 150 ml, dostawa 11,95 zł, razem 40,28 zł.
- Elnino-parfum — 29,00 zł za 150 ml, dostawa 11,95 zł, razem 40,95 zł.
- Brasty — 29,66 zł za 150 ml, dostawa 12,00 zł, razem 41,66 zł.
- Empik(your-fragrance) — 41,24 zł za 150 ml, dostawa 10,99 zł, razem 52,23 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →