Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine Mgiełka do ciała dla kobiet

Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine

Mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla mgiełki Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine 250 ml; ceny od 69.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Dolce
    1.Dolce

    Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine Mgiełka do ciała 250ml

    0.28 zł/ml
    69.00 z dostawą: 84.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Victoria's Secret Darling Vanilla Jasmine Mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml

Najtaniej
69.00
Dolce
idź do sklepu