Tom Ford Noir De Noir Dezodorant w sprayu unisex

Tom Ford Noir De Noir

Dezodorant w sprayu unisex 150 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Tom Ford Noir De Noir w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Tom Ford Noir De Noir

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ziemisty ciepły korzenny oud paczulowy różany mszany waniliowy drzewny kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Szafran
Szafran

Nuty serca dusza zapachu

Czarna róża
Czarna róża
Trufla
Trufla
Nuty kwiatowe
Nuty kwiatowe

Nuty bazy fundament i trwałość

Paczula
Paczula
Wanilia
Wanilia
Oud
Oud
Mech dębowy
Mech dębowy
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 195.38 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

  • Elnino-parfum
    1.Elnino-parfum

    TOM FORD Noir de Noir Dezodorant 150 ml

    1.3 zł/ml
    195.38 z dostawą: 207.33 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    2.E-glamour

    TOM FORD Noir de Noir Dezodorant 150 ml

    1.37 zł/ml
    204.76 z dostawą: 216.71 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 04.06.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Tom Ford Noir De Noir.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Tom Ford Noir De Noir Dezodorant w sprayu unisex 150 ml

Najtaniej
195.38
Elnino-parfum
idź do sklepu