Sophie La Girafe Sophie La Girafe Woda toaletowa unisex

Sophie La Girafe Sophie La Girafe

Zestaw: 50 ml EDT + kosmetyczka

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Sophie La Girafe Sophie La Girafe w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Sophie La Girafe Sophie La Girafe

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

kwiatowy pudrowy waniliowy białe kwiaty cytrusowy piżmowy aromatyczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Frezja
Frezja
Cytryna
Cytryna
Brzoskwinia
Brzoskwinia

Nuty serca dusza zapachu

Heliotrop
Heliotrop

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Jaśmin
Jaśmin
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 154.53 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • E-glamour
    1.E-glamour

    Sophie La Girafe Sophie La Girafe Zestaw woda toaletowa 50 ml + kosmetyczka

    3.09 zł/ml
    154.53 z dostawą: 166.48 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    2.Elnino-parfum

    Sophie La Girafe Sophie La Girafe Zestaw woda toaletowa 50 ml + kosmetyczka

    3.09 zł/ml
    154.53 z dostawą: 166.48 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 03.08.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Sophie La Girafe Sophie La Girafe.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Sophie La Girafe Sophie La Girafe Zestaw: 50 ml EDT + kosmetyczka

Najtaniej
154.53
E-glamour
idź do sklepu