Rue Broca Hooked Pour Homme Woda perfumowana dla mężczyzn

Rue Broca Hooked Pour Homme

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
↓10.2%
7 dni
↓10.8%
30 dni
↓14.4%
3 mies
↑4.9%
6 mies
↑12.7%
1 rok
↓18.1%

Śledź zmiany cen produktu Rue Broca Hooked Pour Homme w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Rue Broca Hooked Pour Homme

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny słodki karmelowy bursztynowy waniliowy cytrusowy delikatny korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Szałwia muszkatołowa
Szałwia muszkatołowa
Karmel
Karmel

Nuty serca dusza zapachu

Bursztyn
Bursztyn
Cytrusy
Cytrusy
Wanilia
Wanilia

Nuty bazy fundament i trwałość

Fasolka tonka
Fasolka tonka
Wetyweria
Wetyweria
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

22 oferty dla Rue Broca Hooked Pour Homme EDP 100 ml; ceny od 80.27 zł.

  • 1.Allegro(nuty-zapachowe)

    PRODUKT RUE BROCA HOOKED 100ML EDP

    0.8 zł/ml 80.27 zł
    z dostawą: 90.26 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Perfumeria.pl

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana 100 ml

    0.9 zł/ml 89.90 zł
    z dostawą: 98.89 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Tagomago

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana 100 ml

    0.92 zł/ml 92.00 zł
    z dostawą: 105.89 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Superpharm

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana spray, 100ml

    0.94 zł/ml 93.99 zł
    z dostawą: 102.98 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Brasty

    Rue Broca Hooked woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    0.94 zł/ml 94.10 zł
    z dostawą: 106.10 zł
    Idź do sklepu
  • 6.E-glamour

    Rue Broca Hooked Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    0.94 zł/ml 94.48 zł
    z dostawą: 106.43 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Elnino-parfum

    Rue Broca Hooked Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    0.94 zł/ml 94.50 zł
    z dostawą: 106.45 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Empik(your-fragrance)

    Rue Broca, Hooked Pour Homme, Woda Perfumowana, 100 Ml

    0.95 zł/ml 94.64 zł
    z dostawą: 105.63 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Allegro(Your-Fragrance)

    Rue Broca Hooked pour Homme Woda Perfumowana 100 ml

    0.96 zł/ml 95.94 zł
    z dostawą: 105.93 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Allegro(pachnij_pl)

    RUE BROCA HOOKED HOMME EDP 100ml SPRAY

    0.96 zł/ml 96.48 zł
    z dostawą: 106.97 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Allegro(CUBE_ak)

    Rue Broca Hooked Pour Homme Woda Perfumowana 100 ml

    0.97 zł/ml 97.19 zł
    z dostawą: 107.18 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Allegro(Lemur_24)

    RUE BROCA HOOKED HOMME EDP 100ml SPRAY

    0.97 zł/ml 97.48 zł
    z dostawą: 107.97 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Zapachnisci

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana 100ml

    0.99 zł/ml 98.78 zł
    z dostawą: 113.78 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Perfumy.pl

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana 100 ml

    0.99 zł/ml 99.00 zł
    z dostawą: 105.00 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Empik(Empik)

    Rue Broca, Hooked Pour Homme, Woda Perfumowana, 100 Ml

    1.0 zł/ml 99.99 zł
    z dostawą: 106.98 zł
    Idź do sklepu
  • 16.iZapachy

    RUE BROCA Hooked Homme EDP spray 100ml

    1.01 zł/ml 100.53 zł
    z dostawą: 110.53 zł
    Idź do sklepu
  • 17.Smyk

    Rue Broca, Hooked Pour Homme, woda perfumowana spray, 100 ml

    1.03 zł/ml 102.99 zł
    z dostawą: 108.98 zł
    Idź do sklepu
  • 18.Empik(perfumy)

    Rue Broca, Hooked Pour Homme, Woda Perfumowana, 100 Ml

    1.08 zł/ml 107.99 zł
    z dostawą: 118.98 zł
    Idź do sklepu
  • 19.Dolce

    Rue Broca Hooked Homme Woda perfumowana spray 100ml

    1.09 zł/ml 109.00 zł
    z dostawą: 124.00 zł
    Idź do sklepu
  • 20.Hebe

    Rue Broca Hooked Pour Homme woda perfumowana męska, 100 ml

    1.09 zł/ml 109.35 zł
    z dostawą: 119.34 zł
    Idź do sklepu
  • 21.Allegro(Perfumeria-pl)

    RUE BROCA Hooked Pour Homme woda perfumowana spray 100ml

    1.16 zł/ml 116.01 zł
    z dostawą: 126.00 zł
    Idź do sklepu
  • 22.Allegro(tagomago)

    RUE BROCA Hooked Pour Homme woda perfumowana spray 100ml

    1.28 zł/ml 128.02 zł
    z dostawą: 138.01 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Rue Broca Hooked Pour Homme.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Rue Broca Hooked Pour Homme: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Rue Broca Hooked Pour Homme (woda perfumowana dla mężczyzn) kosztuje od 80,27 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Allegro(nuty-zapachowe). Porównujemy oferty z 22 sklepów w pojemności 100 ml.

Jak zmieniała się cena Rue Broca Hooked Pour Homme 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 59,00 zł (Perfun, 19 sierpnia 2026).
  • Najwyższa cena: 161,00 zł (16 października 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 80,27 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 82,99 zł.
  • Obecna cena 80,27 zł obowiązuje od 22 października 2026.
  • Cena zmieniła się 50 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Rue Broca Hooked Pour Homme 100 ml?

22 sklepy
  • Allegro(nuty-zapachowe) — 80,27 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 90,26 zł.
  • Perfumeria.pl — 89,90 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 98,89 zł.
  • Superpharm — 93,99 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 102,98 zł.
  • Perfumy.pl — 99,00 zł za 100 ml, dostawa 6,00 zł, razem 105,00 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 94,64 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 105,63 zł.
  • Tagomago — 92,00 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 105,89 zł.
  • Allegro(Your-Fragrance) — 95,94 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 105,93 zł.
  • Brasty — 94,10 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 106,10 zł.
  • E-glamour — 94,48 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 106,43 zł.
  • Elnino-parfum — 94,50 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 106,45 zł.
  • Allegro(pachnij_pl) — 96,48 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 106,97 zł.
  • Empik(Empik) — 99,99 zł za 100 ml, dostawa 6,99 zł, razem 106,98 zł.
  • Allegro(CUBE_ak) — 97,19 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 107,18 zł.
  • Allegro(Lemur_24) — 97,48 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 107,97 zł.
  • Smyk — 102,99 zł za 100 ml, dostawa 5,99 zł, razem 108,98 zł.
  • iZapachy — 100,53 zł za 100 ml, dostawa 10,00 zł, razem 110,53 zł.
  • Zapachnisci — 98,78 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 113,78 zł.
  • Empik(perfumy) — 107,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 118,98 zł.
  • Hebe — 109,35 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 119,34 zł.
  • Dolce — 109,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 124,00 zł.
  • Allegro(Perfumeria-pl) — 116,01 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 126,00 zł.
  • Allegro(tagomago) — 128,02 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 138,01 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Rue Broca Hooked Pour Homme Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml