Roccobarocco Fashion Man Woda toaletowa dla mężczyzn

Roccobarocco Fashion Man

Zestaw: 75 ml EDT + 100 ml balsam p/g

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Roccobarocco Fashion Man w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Roccobarocco Fashion Man

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ciepły korzenny kawowy aromatyczny czekoladowy świeży korzenny delikatny korzenny cynamonowy słodki waniliowy pudrowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Szałwia muszkatołowa
Szałwia muszkatołowa
Lawenda
Lawenda
Bylica
Bylica
Bergamotka
Bergamotka
Cytryna Amalfi
Cytryna Amalfi

Nuty serca dusza zapachu

Czekolada meksykańska
Czekolada meksykańska
Kawa
Kawa
Cynamon
Cynamon
Nuty kwiatowe
Nuty kwiatowe
Kolendra
Kolendra
Kminek
Kminek

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Paczula
Paczula
Piżmo
Piżmo
Cedr wirginijski
Cedr wirginijski
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 66.59 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • E-glamour
    1.E-glamour

    Roccobarocco Fashion Man Zestaw woda toaletowa 75 ml + balsam po goleniu 100 ml

    0.89 zł/ml
    66.59 z dostawą: 78.54 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    2.Elnino-parfum

    Roccobarocco Fashion Man Zestaw woda toaletowa 75 ml + balsam po goleniu 100 ml

    0.89 zł/ml
    66.59 z dostawą: 78.54 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 17.10.2024.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Roccobarocco Fashion Man.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Roccobarocco Fashion Man Zestaw: 75 ml EDT + 100 ml balsam p/g

Najtaniej
66.59
E-glamour
idź do sklepu