Risala Elite Genesis Omega Woda perfumowana dla mężczyzn

Risala Elite Genesis Omega

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Risala Elite Genesis Omega w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Risala Elite Genesis Omega

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny morski drzewny lawendowy słony słodki cytrusowy delikatny korzenny białe kwiaty piżmowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Różowy pieprz
Różowy pieprz
Woda morska
Woda morska
Lawenda
Lawenda
Mandarynka
Mandarynka
Grejpfrut
Grejpfrut

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin
Jaśmin
Geranium
Geranium
Liść laurowy
Liść laurowy
Śliwka
Śliwka

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo gwajakowe
Drzewo gwajakowe
Paczula
Paczula
Bursztyn
Bursztyn
Mech dębowy
Mech dębowy
Wetyweria
Wetyweria
Cedr
Cedr
Dąb
Dąb
Twój wybór
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato/Jesień

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

14 ofert dla Risala Elite Genesis Omega EDP 100 ml; ceny od 94.70 zł.

Pokaż niedostępne
  • Brasty
    1.Brasty

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    0.95 zł/ml
    94.70 z dostawą: 106.70 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Superpharm
    2.Superpharm

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana spray, 100ml

    0.98 zł/ml
    97.99 z dostawą: 106.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    3.Perfumeria.pl

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana 100 ml

    1.01 zł/ml
    101.00 z dostawą: 109.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    4.Makeup

    Risala Elite Genesis Omega 100 ml

    1.04 zł/ml
    104.00 z dostawą: 115.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(pachnij_pl)
    5.Allegro(pachnij_pl)

    RISALA ELITE GENESIS OMEGA EDP 100ml SPRAY

    1.08 zł/ml
    108.32 z dostawą: 118.81 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Zapachnisci
    6.Zapachnisci

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana 100ml - Zapachniści

    1.08 zł/ml
    108.33 z dostawą: 123.33 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(your-fragrance)
    7.Empik(your-fragrance)

    Elite Genesis Omega woda perfumowana spray 100ml

    1.09 zł/ml
    108.51 z dostawą: 119.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Lemur_24)
    8.Allegro(Lemur_24)

    RISALA ELITE GENESIS OMEGA EDP 100ml SPRAY

    1.09 zł/ml
    109.43 z dostawą: 119.92 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Notino
    9.Notino

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    1.1 zł/ml
    110.07 z dostawą: 118.97 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    10.Tagomago

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana 100 ml

    1.11 zł/ml
    111.00 z dostawą: 124.89 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Hebe
    11.Hebe

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana męska, 100 ml

    1.12 zł/ml
    111.91 z dostawą: 121.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    12.Smyk

    Risala, Elite Genesis Omega, woda perfumowana, spray, 100 ml

    1.13 zł/ml
    112.99 z dostawą: 118.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(Empik)
    13.Empik(Empik)

    Elite Genesis Omega woda perfumowana spray 100ml

    1.14 zł/ml
    113.99 z dostawą: 120.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Allegro)
    14.Allegro(Allegro)

    Risala Elite Genesis Omega woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    1.21 zł/ml
    121.28 z dostawą: 131.27 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Risala Elite Genesis Omega.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Risala Elite Genesis Omega Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najtaniej
94.70
Brasty
idź do sklepu