Police Interactive Pour Femme Woda toaletowa dla kobiet

Police Interactive Pour Femme

Woda toaletowa dla kobiet 75 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Police Interactive Pour Femme w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Police Interactive Pour Femme

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

kwiatowy drzewny cytrusowy owocowy wodny świeży pudrowy aromatyczny słodki ozonowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Pomarańcza
Pomarańcza
Elemi
Elemi
Yuzu
Yuzu
Różowy pieprz
Różowy pieprz
Gruszka
Gruszka
Czarna porzeczka
Czarna porzeczka

Nuty serca dusza zapachu

Lotos
Lotos
Morela
Morela
Piwonia
Piwonia
Frezja
Frezja

Nuty bazy fundament i trwałość

Cedr
Cedr
Białe piżmo
Białe piżmo
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Police Interactive Pour Femme EDT 75 ml; ceny od 199.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Allegro(Vintage-Perfumes)
    1.Allegro(Vintage-Perfumes)

    Police Interactive Pour Femme w.toaletowa 75 ml

    2.65 zł/ml
    199.00 z dostawą: 210.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Police Interactive Pour Femme.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Police Interactive Pour Femme Woda toaletowa dla kobiet 75 ml

Najtaniej
199.00
Allegro(Vintage-Perfumes)
idź do sklepu