Oriental Essence Ombre Gold Woda perfumowana unisex

Oriental Essence Ombre Gold

Woda perfumowana unisex 30 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Oriental Essence Ombre Gold w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Oriental Essence Ombre Gold

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

słodki miodowy tytoniowy lawendowy waniliowy cytrusowy aromatyczny kwiatowy pudrowy świeży korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Lawenda
Lawenda
Limonka
Limonka

Nuty serca dusza zapachu

Cynamon
Cynamon
Kaszmeran
Kaszmeran
Jaśmin
Jaśmin
Miód
Miód

Nuty bazy fundament i trwałość

Fasolka tonka
Fasolka tonka
Tytoń
Tytoń
Wanilia
Wanilia
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

5 ofert dla Oriental Essence Ombre Gold EDP 30 ml; ceny od 47.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Superpharm
    1.Superpharm

    Oriental Essence Royal Oud Woda perfumowana uniseks

    1.6 zł/ml
    47.99 z dostawą: 56.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Notino
    2.Notino

    Bebio Oriental Essence Royal Oud woda perfumowana unisex 30 ml

    1.71 zł/ml
    51.42 z dostawą: 60.32 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Drogerienatura
    3.Drogerienatura

    Oriental Essence Royal Oud woda perfumowana 30 ml

    1.9 zł/ml
    56.99 z dostawą: 68.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Rossmann
    4.Rossmann

    ORIENTAL ESSENCE Royal Oud woda perfumowana unisex

    2.0 zł/ml
    59.99 z dostawą: 69.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    5.Makeup

    Oriental Essence Royal Oud 30 ml

    2.06 zł/ml
    61.89 z dostawą: 73.79 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Oriental Essence Ombre Gold.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Oriental Essence Ombre Gold Woda perfumowana unisex 30 ml

Najtaniej
47.99
Superpharm
idź do sklepu