Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Nobile 1942 Castelli Di Sabbia
Perfumy unisex 75 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Nobile 1942 Castelli Di Sabbia spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑34.9%
- 30 dni
- ↑28.5%
- 3 mies
- ↑30.9%
- 6 mies
- ↑25.2%
- 1 rok
- ↑20.2%
Śledź zmiany cen produktu Nobile 1942 Castelli Di Sabbia w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Nobile 1942 Castelli Di Sabbia
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Profil zapachuNobile 1942 Castelli Di Sabbia
fragrank.plGłówne akordy
Piramida zapachowa
Najlepsze oferty
6 ofert dla perfum Nobile 1942 Castelli Di Sabbia 75 ml; ceny od 594.89 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Nobile 1942 Castelli Di Sabbia.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Nobile 1942 Castelli Di Sabbia: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 25 października 2026. Nobile 1942 Castelli Di Sabbia (perfumy unisex) kosztuje od 594,89 zł za 75 ml — najtaniej w sklepie E-glamour. Porównujemy oferty z 6 sklepów w pojemności 75 ml.
Jak zmieniała się cena Nobile 1942 Castelli Di Sabbia 75 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 296,56 zł (Notino, 28 kwietnia 2025).
- Najwyższa cena: 657,83 zł (24 października 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 406,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 623 dni): 475,00 zł.
- Obecna cena 594,89 zł obowiązuje od 24 października 2026.
- Cena zmieniła się 22 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Nobile 1942 Castelli Di Sabbia 75 ml?
6 sklepów
- E-glamour — 594,89 zł za 75 ml, dostawa 11,95 zł, razem 606,84 zł.
- Allegro(amisell) — 659,00 zł za 75 ml, dostawa 9,99 zł, razem 668,99 zł.
- Elnino-parfum — 709,00 zł za 75 ml, dostawa 11,95 zł, razem 720,95 zł.
- Notino — 729,00 zł za 75 ml, dostawa 8,90 zł, razem 737,90 zł.
- Makeup — 746,00 zł za 75 ml, z darmową dostawą.
- Moncredo — 775,00 zł za 75 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →