Naseem Elixir Woda perfumowana unisex

Naseem Elixir

Woda perfumowana unisex 60 ml

Najniższa w historii
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
0%
6 mies
0%
1 rok
↓5.6%

Śledź zmiany cen produktu Naseem Elixir w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Naseem Elixir

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Profil zapachuNaseem Elixir

fragrank.pl

Główne akordy

owocowy drzewny świeży różany słodki kwiatowy białe kwiaty piżmowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Brzoskwinia
Brzoskwinia
Drzewna róża
Drzewna róża
Jabłko
Jabłko

Nuty serca dusza zapachu

Kaszmeran
Kaszmeran
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Róża
Róża

Nuty bazy fundament i trwałość

Brzoskwinia
Brzoskwinia
Drzewna róża
Drzewna róża
Jabłko
Jabłko
Twój wybór

Najlepsze oferty

6 ofert dla Naseem Elixir EDP 60 ml; ceny od 85.00 zł.

  • 1.Perfumeria-euforia

    Naseem Elixir 60 ml

    1.42 zł/ml 85.00 zł
    z dostawą: 96.50 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Empik(your-fragrance)

    Naseem, Elixir perfumy spray 60ml

    2.81 zł/ml 168.34 zł
    z dostawą: 179.33 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Superpharm

    Naseem Elixir perfumy spray, 60ml

    2.81 zł/ml 168.76 zł
    z dostawą: 177.75 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Brasty

    Naseem Elixir woda toaletowa unisex 60 ml

    2.89 zł/ml 173.22 zł
    z dostawą: 185.22 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Makeup

    Naseem Elixir 60 ml

    2.92 zł/ml 175.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 6.Orientarte

    Naseem Elixir 60 ml

    3.5 zł/ml 209.99 zł
    z dostawą: 214.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Naseem Elixir.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Naseem Elixir: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 25 października 2026. Naseem Elixir (woda perfumowana unisex) kosztuje od 85,00 zł za 60 ml — najtaniej w sklepie Perfumeria-euforia. Porównujemy oferty z 6 sklepów w pojemności 60 ml.

Jak zmieniała się cena Naseem Elixir 60 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 19 września 2025.

  • Najniższa cena w historii: 85,00 zł (Perfumeria-euforia, 24 października 2026).
  • Najwyższa cena: 99,00 zł (19 września 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 85,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 401 dni): 85,00 zł.
  • Obecna cena 85,00 zł obowiązuje od 18 listopada 2025.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Naseem Elixir 60 ml?

6 sklepów
  • Perfumeria-euforia — 85,00 zł za 60 ml, dostawa 11,50 zł, razem 96,50 zł.
  • Makeup — 175,00 zł za 60 ml, z darmową dostawą.
  • Superpharm — 168,76 zł za 60 ml, dostawa 8,99 zł, razem 177,75 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 168,34 zł za 60 ml, dostawa 10,99 zł, razem 179,33 zł.
  • Brasty — 173,22 zł za 60 ml, dostawa 12,00 zł, razem 185,22 zł.
  • Orientarte — 209,99 zł za 60 ml, dostawa 5,00 zł, razem 214,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Naseem Elixir Woda perfumowana unisex 60 ml