Narciso Rodriguez Radiant Magnolia Woda perfumowana dla kobiet

Narciso Rodriguez Radiant Magnolia

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Narciso Rodriguez Radiant Magnolia w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Narciso Rodriguez Radiant Magnolia

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

kwiatowy cytrusowy świeży korzenny owocowy piżmowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Imbir
Imbir
Ambrette
Ambrette

Nuty serca dusza zapachu

Magnolia
Magnolia
Róża
Róża
Piżmo
Piżmo

Nuty bazy fundament i trwałość

Osmantus
Osmantus
Akigalawood
Akigalawood
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

3 oferty dla Narciso Rodriguez Radiant Magnolia EDP 100 ml; ceny od 1230.96 zł.

Pokaż niedostępne
  • Parfumdreams
    1.Parfumdreams

    Narciso Rodriguez Musc Collection Eau de Parfum Spray Intense Radiant Magnolia 100 ml

    12.31 zł/ml
    1230.96 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Breuninger
    2.Breuninger

    Narciso Rodriguez Radiant Magnolia 100 ml

    12.9 zł/ml
    1290.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    3.Douglas

    Narciso Rodriguez Radiant Magnolia Woda perfumowana 100 ml

    13.02 zł/ml
    1301.59 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Narciso Rodriguez Radiant Magnolia.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Narciso Rodriguez Radiant Magnolia Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
1230.96
Parfumdreams
idź do sklepu