Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Maison Alhambra Glacier Le Noir
Woda perfumowana unisex 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Maison Alhambra Glacier Le Noir spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓16.9%
- 3 mies
- ↓1.4%
- 6 mies
- ↓8.9%
- 1 rok
- ↓27.3%
Śledź zmiany cen produktu Maison Alhambra Glacier Le Noir w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Maison Alhambra Glacier Le Noir
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Najlepsze oferty
5 ofert dla Maison Alhambra Glacier Le Noir EDP 100 ml; ceny od 58.18 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Maison Alhambra Glacier Le Noir.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Maison Alhambra Glacier Le Noir: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Maison Alhambra Glacier Le Noir (woda perfumowana unisex) kosztuje od 45,00 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Allegro(indizio-perfumy). Porównujemy oferty z 7 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml: 58,18 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Maison Alhambra Glacier Le Noir 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 19 września 2025.
- Najniższa cena w historii: 54,64 zł (Empik(your-fragrance), 29 września 2026).
- Najwyższa cena: 189,99 zł (24 października 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 54,64 zł.
- Typowa cena (mediana z 399 dni): 64,49 zł.
- Obecna cena 58,18 zł obowiązuje od 30 września 2026.
- Cena zmieniła się 27 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Maison Alhambra Glacier Le Noir w poszczególnych pojemnościach?
2 pojemności
Gdzie kupić Maison Alhambra Glacier Le Noir 100 ml?
5 sklepów
- Allegro(ZapachWschodu) — 58,18 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 68,17 zł.
- Allegro(Your-Fragrance) — 58,97 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 68,96 zł.
- Empik(your-fragrance) — 58,18 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 69,17 zł.
- Hebe — 77,79 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 87,78 zł.
- Sobelia — 178,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 201,99 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →