Lolita Lempicka Lolita Lempicka Balsam do ciała dla kobiet

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Balsam do ciała dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Lolita Lempicka Lolita Lempicka w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 archiwalna oferta; ostatnie ceny od 102.00 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

  • Notino
    1.Notino

    Lolita Lempicka Lolita Lempicka perfumowane mleczko do ciała dla kobiet 200 ml

    1.02 zł/ml
    102.00 z dostawą: 110.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 14.04.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Lolita Lempicka Lolita Lempicka.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Balsam do ciała dla kobiet 100 ml

Najtaniej
102.00
Notino
idź do sklepu