Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
La Rive Extreme Story
Woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy La Rive Extreme Story spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓13.5%
- 3 mies
- ↓13.5%
- 6 mies
- ↓43.2%
- 1 rok
- ↓60.2%
Śledź zmiany cen produktu La Rive Extreme Story w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa La Rive Extreme Story
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Najlepsze oferty
4 oferty dla La Rive Extreme Story EDT 75 ml; ceny od 19.89 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o La Rive Extreme Story.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
La Rive Extreme Story: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. La Rive Extreme Story (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 19,89 zł za 75 ml — najtaniej w sklepie Drogerienatura. Porównujemy oferty z 4 sklepów w 2 pojemnościach.
Jak zmieniała się cena La Rive Extreme Story 75 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 19,89 zł (Drogerienatura, 22 października 2026).
- Najwyższa cena: 51,92 zł (14 października 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,89 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 34,96 zł.
- Obecna cena 19,89 zł obowiązuje od 6 października 2026.
- Cena zmieniła się 3 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje La Rive Extreme Story w poszczególnych pojemnościach?
2 pojemności
Gdzie kupić La Rive Extreme Story 75 ml?
4 sklepy
- Drogerienatura — 19,89 zł za 75 ml, dostawa 11,99 zł, razem 31,88 zł.
- Smyk — 34,99 zł za 75 ml, dostawa 5,99 zł, razem 40,98 zł.
- Makeup — 47,14 zł za 75 ml, dostawa 11,90 zł, razem 59,04 zł.
- Sobelia — 125,99 zł za 75 ml, dostawa 23,00 zł, razem 148,99 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →