Isabelle Larignon Mandi Rhubi Woda perfumowana unisex

Isabelle Larignon Mandi Rhubi

Woda perfumowana unisex 50 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓0.1%
30 dni
↑0.4%
3 mies
↑8.7%
6 mies
↑10.8%

Śledź zmiany cen produktu Isabelle Larignon Mandi Rhubi w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Isabelle Larignon Mandi Rhubi

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

cytrusowy aromatyczny świeży korzenny zielony owocowy drzewny słodki

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Cytryna
Cytryna
Zielona mandarynka
Zielona mandarynka
Limonka
Limonka

Nuty serca dusza zapachu

Rabarbar
Rabarbar
Czarny pieprz
Czarny pieprz
Galbanum
Galbanum
Jałowiec
Jałowiec
Czarna porzeczka
Czarna porzeczka
Elemi
Elemi

Nuty bazy fundament i trwałość

Wetyweria
Wetyweria
Cedr wirginijski
Cedr wirginijski
Cyprys
Cyprys
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Lato/Wiosna

Najlepsze oferty

1 oferta dla Isabelle Larignon Mandi Rhubi EDP 50 ml; ceny od 610.97 zł.

  • 1.Rafinad (EN-CZ)

    Mandi Rhubi 50 ml | Isabelle Larignon

    12.22 zł/ml 610.97 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Isabelle Larignon Mandi Rhubi.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Isabelle Larignon Mandi Rhubi: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Isabelle Larignon Mandi Rhubi (woda perfumowana unisex) kosztuje od 610,97 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Rafinad (EN-CZ). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 50 ml.

Jak zmieniała się cena Isabelle Larignon Mandi Rhubi 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 19 marca 2026.

  • Najniższa cena w historii: 549,69 zł (Rafinad (EN-CZ), 10 maja 2026).
  • Najwyższa cena: 614,60 zł (24 września 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 610,23 zł.
  • Typowa cena (mediana z 218 dni): 558,36 zł.
  • Obecna cena 610,97 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 63 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Isabelle Larignon Mandi Rhubi 50 ml?

1 sklep
  • Rafinad (EN-CZ) — 610,97 zł za 50 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Isabelle Larignon Mandi Rhubi Woda perfumowana unisex 50 ml