Helan Tonka & Pepe Rosa Woda perfumowana dla kobiet

Helan Tonka & Pepe Rosa

Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↑17.3%
30 dni
↓6.7%
3 mies
↑12.1%
6 mies
↓4.3%

Śledź zmiany cen produktu Helan Tonka & Pepe Rosa w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Helan Tonka & Pepe Rosa

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

waniliowy piżmowy słodki pudrowy delikatny korzenny aromatyczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Różowy pieprz
Różowy pieprz
Wanilia
Wanilia
Zielona papryka
Zielona papryka

Nuty serca dusza zapachu

Drzewo kaszmirowe
Drzewo kaszmirowe
Jaśmin
Jaśmin
Palisander
Palisander
Lilia
Lilia

Nuty bazy fundament i trwałość

Fasolka tonka
Fasolka tonka
Piżmo
Piżmo
Siano
Siano
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

1 oferta dla Helan Tonka & Pepe Rosa EDP 50 ml; ceny od 122.20 zł.

  • 1.Amazon.pl(Amazon)

    Helan - Tonka & Pepe Rosa – Eau De Parfum (50 ml)

    2.44 zł/ml 122.20 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Helan Tonka & Pepe Rosa.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Helan Tonka & Pepe Rosa: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Helan Tonka & Pepe Rosa (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 58,13 zł za 10 ml — najtaniej w sklepie Amazon.pl(Amazon). Porównujemy oferty z 1 sklepu w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 50 ml: 244,40 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Helan Tonka & Pepe Rosa 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 13 listopada 2025.

  • Najniższa cena w historii: 102,01 zł (Amazon.pl(Amazon), 29 listopada 2025).
  • Najwyższa cena: 133,61 zł (18 września 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,16 zł.
  • Typowa cena (mediana z 344 dni): 117,26 zł.
  • Obecna cena 122,20 zł obowiązuje od 18 października 2026.
  • Cena zmieniła się 33 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Helan Tonka & Pepe Rosa w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
10 ml 58,13 zł Amazon.pl(Amazon) 581,30 zł 1
50 ml 122,20 zł Amazon.pl(Amazon) 244,40 zł najmniej za ml 1

Gdzie kupić Helan Tonka & Pepe Rosa 50 ml?

1 sklep
  • Amazon.pl(Amazon) — 122,20 zł za 50 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Helan Tonka & Pepe Rosa Woda perfumowana dla kobiet 50 ml