Heeley Palm Woda perfumowana unisex

Heeley Palm

Woda perfumowana unisex 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓0.1%
30 dni
↑0.4%
3 mies
↑0.9%
6 mies
↑2.9%

Śledź zmiany cen produktu Heeley Palm w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Heeley Palm

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

kokosowy waniliowy drzewny pudrowy słony mleczny tropikalny bursztynowy słodki białe kwiaty

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Gardenia
Gardenia
Liść palmy
Liść palmy

Nuty serca dusza zapachu

Kokos
Kokos
Sól morska
Sól morska
Wanilia Bourbon
Wanilia Bourbon

Nuty bazy fundament i trwałość

Benzoes
Benzoes
Cedr wirginijski
Cedr wirginijski
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Lato

Najlepsze oferty

3 oferty dla Heeley Palm EDP 100 ml; ceny od 632.79 zł.

  • 1.Rafinad (EN-CZ)

    Palm 100 ml | HEELEY Parfums

    6.33 zł/ml 632.79 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 2.Breuninger

    Heeley Parfums Palm 100 ml

    6.6 zł/ml 660.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 3.Makeup

    James Heeley Coccobello 100 ml

    7.58 zł/ml 758.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Heeley Palm.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Heeley Palm: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Heeley Palm (woda perfumowana unisex) kosztuje od 632,79 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Rafinad (EN-CZ). Porównujemy oferty z 3 sklepów w pojemności 100 ml.

Jak zmieniała się cena Heeley Palm 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 10 listopada 2025.

  • Najniższa cena w historii: 613,12 zł (Rafinad (EN-CZ), 10 maja 2026).
  • Najwyższa cena: 660,00 zł (10 listopada 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 632,03 zł.
  • Typowa cena (mediana z 347 dni): 629,17 zł.
  • Obecna cena 632,79 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 63 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Heeley Palm 100 ml?

3 sklepy
  • Rafinad (EN-CZ) — 632,79 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Breuninger — 660,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Makeup — 758,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Heeley Palm Woda perfumowana unisex 100 ml