Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Hamidi Ghadir
Woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Hamidi Ghadir spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓21.2%
- 30 dni
- ↑25.9%
- 3 mies
- ↑33.6%
- 6 mies
- ↓6.0%
Śledź zmiany cen produktu Hamidi Ghadir w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Hamidi Ghadir
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Najlepsze oferty
2 oferty dla Hamidi Ghadir EDP 100 ml; ceny od 83.50 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 19.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Hamidi Ghadir.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Hamidi Ghadir: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 19 października 2026. Hamidi Ghadir (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 83,50 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Notino. Porównujemy oferty z 2 sklepów w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Hamidi Ghadir 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 5 listopada 2025.
- Najniższa cena w historii: 58,56 zł (Notino, 30 maja 2026).
- Najwyższa cena: 199,00 zł (1 kwietnia 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 66,32 zł.
- Typowa cena (mediana z 349 dni): 72,50 zł.
- Obecna cena 83,50 zł obowiązuje od 18 października 2026.
- Cena zmieniła się 26 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Hamidi Ghadir 100 ml?
2 sklepy
- Notino — 83,50 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 92,40 zł.
- Makeup — 97,61 zł za 100 ml, dostawa 11,90 zł, razem 109,51 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →