Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Guerlain Habit Rouge
Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Guerlain Habit Rouge spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑8.4%
- 30 dni
- ↑1.5%
- 3 mies
- ↑11.8%
- 6 mies
- ↑11.8%
- 1 rok
- ↓6.8%
Śledź zmiany cen produktu Guerlain Habit Rouge w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Guerlain Habit Rouge
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
24 oferty dla Guerlain Habit Rouge EDP 100 ml; ceny od 318.71 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Guerlain Habit Rouge.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Guerlain Habit Rouge: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Guerlain Habit Rouge (woda perfumowana dla mężczyzn) kosztuje od 244,13 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Empik(ilily). Porównujemy oferty z 27 sklepów w 3 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml tester: 274,99 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Guerlain Habit Rouge 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 281,35 zł (Notino, 15 grudnia 2025).
- Najwyższa cena: 374,83 zł (12 maja 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 294,01 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 313,57 zł.
- Obecna cena 318,71 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 29 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Guerlain Habit Rouge w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 50 ml | 244,13 zł Empik(ilily) | 488,26 zł | 10 |
| 100 ml | 318,71 zł Flaconi | 318,71 zł | 24 |
| 100 ml tester | 274,99 zł E-glamour | 274,99 zł najmniej za ml | 6 |
Gdzie kupić Guerlain Habit Rouge 100 ml?
24 sklepy
- Flaconi — 318,71 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Makeup — 332,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- MojeZapachy — 349,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Rossmann — 349,99 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Parfumdreams — 350,46 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Smyk — 352,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- E-glamour — 348,99 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 360,94 zł.
- Sabina — 361,70 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Dolce — 353,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 368,00 zł.
- Brasty — 358,84 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 370,84 zł.
- Empik(fragrant) — 371,50 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(mojezapachy) — 373,43 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Notino — 366,50 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 375,40 zł.
- Elnino-parfum — 371,50 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 383,45 zł.
- Allegro(brawat.pl) — 376,93 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 388,93 zł.
- Modivo(fragrant) — 391,99 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(PerfumeriaOLISKO) — 382,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 392,98 zł.
- Douglas — 399,59 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Perfumeriajulia (ES) — 399,84 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(your-fragrance) — 410,84 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Sobelia — 387,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 410,99 zł.
- Perfumy.pl — 431,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(perfumy) — 453,99 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Breuninger — 645,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →