Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge Woda perfumowana dla kobiet

Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy kwiatowy białe kwiaty świeży słodki pudrowy cytrusowy różany drzewny piżmowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Czerwone jabłko
Czerwone jabłko
Tangeryna
Tangeryna
Frezja
Frezja

Nuty serca dusza zapachu

Róża
Róża
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Konwalia
Konwalia
Jaśmin
Jaśmin

Nuty bazy fundament i trwałość

Piżmo
Piżmo
Mech dębowy
Mech dębowy
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

1 archiwalna oferta; ostatnie ceny od 190.99 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • 1.Sobelia

    Rose Noire Absolue Rouge - Giorgio Valenti Eau De Parfum Spray 100 ml

    1.91 zł/ml 190.99 zł
    z dostawą: 213.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 23 października 2026. Obecnie żaden z porównywanych sklepów nie ma w ofercie produktu Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge (woda perfumowana dla kobiet). Ostatnia znana cena: 190,99 zł (Sobelia).

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Rouge Woda perfumowana dla kobiet 100 ml