Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 Woda perfumowana unisex

Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1

Woda perfumowana unisex 90 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
0%
6 mies
0%

Śledź zmiany cen produktu Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

bursztynowy ciepły korzenny owocowy słodki drzewny cytrusowy pudrowy świeży korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Imbir
Imbir
Ananas
Ananas
Cytrusy
Cytrusy

Nuty serca dusza zapachu

Bursztyn
Bursztyn
Jasna ambra
Jasna ambra
Śliwka
Śliwka
Szafran
Szafran
Róża
Róża

Nuty bazy fundament i trwałość

Wetyweria
Wetyweria
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Bursztyn
Bursztyn
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato/Jesień

Najlepsze oferty

4 oferty dla Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 EDP 90 ml; ceny od 119.00 zł.

  • 1.Perfumeria-euforia

    Athoor Al Alam Taj 1 90 ml

    1.32 zł/ml 119.00 zł
    z dostawą: 130.50 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Empik(your-fragrance)

    Athoor Al Alam Taj

    1.73 zł/ml 155.51 zł
    z dostawą: 166.50 zł
    Idź do sklepu
  • 3.E-glamour

    Athoor Al Alam Taj 1 Woda perfumowana 90 ml

    2.15 zł/ml 193.91 zł
    z dostawą: 205.86 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Elnino-parfum

    Athoor Al Alam Taj 1 Woda perfumowana 90 ml

    2.16 zł/ml 194.00 zł
    z dostawą: 205.95 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 (woda perfumowana unisex) kosztuje od 119,00 zł za 90 ml — najtaniej w sklepie Perfumeria-euforia. Porównujemy oferty z 4 sklepów w pojemności 90 ml.

Jak zmieniała się cena Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 90 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 28 października 2025.

  • Najniższa cena w historii: 95,95 zł (morele, 31 października 2025).
  • Najwyższa cena: 192,81 zł (28 października 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 360 dni): 119,00 zł.
  • Obecna cena 119,00 zł obowiązuje od 28 listopada 2025.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 90 ml?

4 sklepy
  • Perfumeria-euforia — 119,00 zł za 90 ml, dostawa 11,50 zł, razem 130,50 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 155,51 zł za 90 ml, dostawa 10,99 zł, razem 166,50 zł.
  • E-glamour — 193,91 zł za 90 ml, dostawa 11,95 zł, razem 205,86 zł.
  • Elnino-parfum — 194,00 zł za 90 ml, dostawa 11,95 zł, razem 205,95 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Fragrance World Athoor Al Alam Taj 1 Woda perfumowana unisex 90 ml