Fendi Uomo Woda po goleniu dla mężczyzn

Fendi Uomo

Woda po goleniu dla mężczyzn 50 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
0%

Śledź zmiany cen produktu Fendi Uomo w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

1 oferta dla aftershave Fendi Uomo 50 ml; ceny od 215.00 zł.

  • 1.Allegro(oldparfum)

    FENDI UOMO 50 ML AFTER SHAVE WODA PO GOLENIU UNIKAT

    4.3 zł/ml 215.00 zł
    z dostawą: 230.00 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 20.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Fendi Uomo.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Fendi Uomo: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 20 października 2026. Fendi Uomo (woda po goleniu dla mężczyzn) kosztuje od 215,00 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Allegro(oldparfum). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 50 ml.

Jak zmieniała się cena Fendi Uomo 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 6 lipca 2026.

  • Najniższa cena w historii: 215,00 zł (Allegro(oldparfum), 19 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 215,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 106 dni): 215,00 zł.
  • Obecna cena 215,00 zł obowiązuje od 6 lipca 2026.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Fendi Uomo 50 ml?

1 sklep
  • Allegro(oldparfum) — 215,00 zł za 50 ml, dostawa 15,00 zł, razem 230,00 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Fendi Uomo Woda po goleniu dla mężczyzn 50 ml