Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel Woda perfumowana unisex

Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel

Woda perfumowana unisex 100 ml

Woda perfumowana
Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy słodki waniliowy cytrusowy piżmowy pudrowy bursztynowy migdałowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Czerwone owoce
Czerwone owoce
Mandarynka
Mandarynka
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Migdał
Migdał
Jaśmin
Jaśmin
Geranium
Geranium

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Białe piżmo
Białe piżmo
Bursztyn
Bursztyn
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Brak aktualnych ofert dla tego wariantu.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Nie mamy obecnie sklepu do pokazania. Możesz ustawić alert, a powiadomimy Cię, gdy oferta wróci.

Brak ofert dla tego produktu.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Farmacia SS. Annunziata Sweet Carousel Woda perfumowana unisex 100 ml