Ellen Tracy Exotic Bronze Woda perfumowana dla kobiet

Ellen Tracy Exotic Bronze

Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Ellen Tracy Exotic Bronze w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Ellen Tracy Exotic Bronze

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy słodki pudrowy świeży kwiatowy wodny tropikalny drzewny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Malina
Malina
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Biała herbata
Biała herbata

Nuty serca dusza zapachu

Liczi
Liczi
Lilia wodna
Lilia wodna
Piwonia
Piwonia
Wiciokrzew
Wiciokrzew

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Korzeń irysa
Korzeń irysa
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Ellen Tracy Exotic Bronze EDP 30 ml; ceny od 103.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Sobelia
    1.Sobelia

    Exotic Bronze - Ellen Tracy Eau De Parfum Spray 30 ML

    3.47 zł/ml
    103.99 z dostawą: 126.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Ellen Tracy Exotic Bronze.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Ellen Tracy Exotic Bronze Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najtaniej
103.99
Sobelia
idź do sklepu