Dior Hypnotic Poison Dezodorant w sprayu dla kobiet

Dior Hypnotic Poison

Dezodorant w sprayu dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Dior Hypnotic Poison w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Dior Hypnotic Poison

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

waniliowy białe kwiaty orzechowy słodki owocowy migdałowy kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Migdał
Migdał

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin wielkolistny
Jaśmin wielkolistny

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

11 ofert dla dezodorantu Dior Hypnotic Poison 100 ml; ceny od 202.80 zł.

Pokaż niedostępne
  • Elnino-parfum
    1.Elnino-parfum

    Dior Hypnotic Poison Dezodorant dla kobiet 100 ml

    2.03 zł/ml
    202.80 z dostawą: 214.75 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    2.Dolce

    Christian Dior Hypnotic Poison Dezodorant spray 100ml

    2.11 zł/ml
    211.00 z dostawą: 226.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    3.E-glamour

    Dior Hypnotic Poison Dezodorant dla kobiet 100 ml

    2.13 zł/ml
    212.80 z dostawą: 224.75 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    4.Tagomago

    Dior Hypnotic Poison dezodorant spray 100ml

    2.23 zł/ml
    223.00 z dostawą: 236.89 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    5.Perfumeria.pl

    Dior Hypnotic Poison dezodorant spray 100ml

    2.23 zł/ml
    223.00 z dostawą: 231.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Fragisse
    6.Fragisse

    Dior Hypnotic Poison dezodorant spray 100ml

    2.52 zł/ml
    251.50 z dostawą: 262.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Flaconi
    7.Flaconi

    Dior Hypnotic Poison Dezodorant w sprayu 100 ml

    2.52 zł/ml
    252.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
    Prawo zwrotu w ciągu 120 dni Bezpłatna przesyłka zwrotna
  • Brasty
    8.Brasty

    Christian Dior Hypnotic Poison deospray dla kobiet 100 ml

    2.56 zł/ml
    256.50 z dostawą: 268.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Parfumdreams
    9.Parfumdreams

    DIOR Poison Dezodorant w sprayu Hypnotic Poison 100 ml

    2.65 zł/ml
    265.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sephora
    10.Sephora

    Hypnotic Poison- Dezodorant w spray'u

    2.69 zł/ml
    269.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Notino
    11.Notino

    Dior Hypnotic Poison dezodorant w sprayu dla kobiet 100 ml

    3.04 zł/ml
    304.50 z dostawą: 313.40 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Dior Hypnotic Poison.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Dior Hypnotic Poison Dezodorant w sprayu dla kobiet 100 ml

Najtaniej
202.80
Elnino-parfum
idź do sklepu