Chris Collins African Rooibos Perfumy unisex

Chris Collins African Rooibos

Perfumy unisex 50 ml

Zwykła cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%

Śledź zmiany cen produktu Chris Collins African Rooibos w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

1 oferta dla perfum Chris Collins African Rooibos 50 ml; ceny od 690.00 zł.

  • 1.Sillage

    Chris Collins African Rooibos | Niszowe Perfumy 50 ml

    13.8 zł/ml 690.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Chris Collins African Rooibos.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Chris Collins African Rooibos: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 24 października 2026. Chris Collins African Rooibos (perfumy unisex) kosztuje od 120,00 zł za 7.5 ml — najtaniej w sklepie Sillage. Porównujemy oferty z 1 sklepu w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 50 ml: 1 380,00 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Chris Collins African Rooibos 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 7 października 2026.

  • Najniższa cena w historii: 690,00 zł (Sillage, 24 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 690,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 18 dni): 690,00 zł.
  • Obecna cena 690,00 zł obowiązuje od 7 października 2026.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Chris Collins African Rooibos w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
7.5 ml 120,00 zł Sillage 1 600,00 zł 1
50 ml 690,00 zł Sillage 1 380,00 zł najmniej za ml 1

Gdzie kupić Chris Collins African Rooibos 50 ml?

1 sklep
  • Sillage — 690,00 zł za 50 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Chris Collins African Rooibos Perfumy unisex 50 ml