Cherigan Shanghai Le Soir Perfumy unisex

Cherigan Shanghai Le Soir

Perfumy unisex 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Cherigan Shanghai Le Soir w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Cherigan Shanghai Le Soir

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy drzewny delikatny korzenny świeży piżmowy różany tropikalny pudrowy aromatyczny fiołkowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Liczi
Liczi
Różowy pieprz
Różowy pieprz
Czarna porzeczka
Czarna porzeczka

Nuty serca dusza zapachu

Róża
Róża
Cedr
Cedr
Fiołek
Fiołek
Korzeń irysa
Korzeń irysa

Nuty bazy fundament i trwałość

Białe piżmo
Białe piżmo
Nuty drzewne
Nuty drzewne
Kaszmeran
Kaszmeran
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 archiwalna oferta; ostatnie ceny od 465.00 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • Makeup
    1.Makeup

    Cherigan Shanghai Le Soir - Perfumy

    4.65 zł/ml
    465.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 15.07.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Cherigan Shanghai Le Soir.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Cherigan Shanghai Le Soir Perfumy unisex 100 ml

Najtaniej
465.00
Makeup
idź do sklepu