Chabaud Caprice De Sophie Woda perfumowana dla kobiet

Chabaud Caprice De Sophie

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Chabaud Caprice De Sophie w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Chabaud Caprice De Sophie

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy cytrusowy słodki kwiatowy świeży

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Czerwone jabłko
Czerwone jabłko
Mandarynka
Mandarynka
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Malina
Malina
Frezja
Frezja
Jaśmin
Jaśmin

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Najlepsza pora roku Uniwersalny

Najlepsze oferty

3 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 378.23 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • 1.E-glamour

    Chabaud Caprice De Sophie Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    3.78 zł/ml 378.23
    z dostawą: 390.18 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Elnino-parfum

    Chabaud Caprice De Sophie Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    5.19 zł/ml 519.00
    z dostawą: 530.95 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Sobelia

    Chabaud Maison De Parfum Caprice De Sophie eau de parfum spray

    5.21 zł/ml 520.99
    z dostawą: 543.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 05.06.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Chabaud Caprice De Sophie.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Najtaniej
378.23
E-glamour
idź do sklepu

Historia cen
Chabaud Caprice De Sophie Woda perfumowana dla kobiet 100 ml