Carolina Herrera Nightfall Patchouli Woda perfumowana dla kobiet

Carolina Herrera Nightfall Patchouli

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↓0.3%
3 mies
↑0.5%
6 mies
↑0.5%
1 rok
↓38.3%

Śledź zmiany cen produktu Carolina Herrera Nightfall Patchouli w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Carolina Herrera Nightfall Patchouli

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ciepły korzenny bursztynowy cynamonowy drzewny paczulowy ziemisty balsamiczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Labdanum
Labdanum
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Cynamon
Cynamon
Irys
Irys
Róża bułgarska
Róża bułgarska

Nuty bazy fundament i trwałość

Paczula
Paczula
Benzoes
Benzoes
Syjam
Syjam
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

3 oferty dla Carolina Herrera Nightfall Patchouli EDP 100 ml; ceny od 739.89 zł.

  • 1.Brasty

    Carolina Herrera Nightfall Patchouli woda perfumowana unisex 100 ml

    7.4 zł/ml 739.89 zł
    z dostawą: 751.89 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Empik(your-fragrance)

    Carolina Herrera, Nightfall Patchouli, woda perfumowana, 100 ml

    9.09 zł/ml 909.32 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 3.Allegro(perfumymegami)

    Carolina Herrera NIGHTFALL PATCHOULI edp 100ml

    11.99 zł/ml 1199.00 zł
    z dostawą: 1208.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Carolina Herrera Nightfall Patchouli.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Carolina Herrera Nightfall Patchouli: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Carolina Herrera Nightfall Patchouli (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 739,89 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 3 sklepów w pojemności 100 ml.

Jak zmieniała się cena Carolina Herrera Nightfall Patchouli 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 676,55 zł (E-glamour, 13 lipca 2026).
  • Najwyższa cena: 1 537,99 zł (6 sierpnia 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 739,89 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 751,00 zł.
  • Obecna cena 739,89 zł obowiązuje od 1 października 2026.
  • Cena zmieniła się 7 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Carolina Herrera Nightfall Patchouli 100 ml?

3 sklepy
  • Brasty — 739,89 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 751,89 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 909,32 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Allegro(perfumymegami) — 1 199,00 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 1 208,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Carolina Herrera Nightfall Patchouli Woda perfumowana dla kobiet 100 ml